Competitori și alternative la ETAMATIC SRL
Companii similare cu ETAMATIC SRL în România: aceeași industrie (CAEN 71), același județ (SALAJ), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ETAMATIC SRL | 1.4M | -19.4K | 10 | #121.608 | #2.737 |
| MOLBAK DATA PRODUCTION S.R.L. | 1.4M | -32.8K | 10 | #122.769 | #2.789 |
| NOVENSA SRL | 1.4M | -738K | 10 | #123.375 | #2.810 |
| COMPANIA PENTRU SERVICII PUBLICE MEHEDINTI SA | 1.4M | 106K | 10 | #123.599 | #2.815 |
| NEXTCAD SURVEYING SRL | 1.5M | 394K | 10 | #118.047 | #2.637 |
| SERVICE CONF PROJECT SRL | 1.5M | -242K | 10 | #117.969 | #2.634 |
| CON ELCO SRL | 1.3M | 18.1K | 10 | #126.883 | #2.901 |
| TOPO LAND VISION S.R.L. | 1.5M | 38.3K | 10 | #116.257 | #2.595 |
| SEMCIP SERVICE SRL | 1.5M | 41.4K | 10 | #115.990 | #2.581 |
| PROJECT BUILDING PSC SRL | 1.5M | 44.9K | 10 | #115.470 | #2.566 |
| SUD VEST OLTENIA HUB S.R.L. | 1.3M | -84.6K | 10 | #129.702 | #2.997 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 71, județ SALAJ, cu venituri și angajați similari cu ETAMATIC SRL.
- MOLBAK DATA PRODUCTION S.R.L. · DAMBOVITA · 1.4M · Rank #122.769
- NOVENSA SRL · BUCURESTI · 1.4M · Rank #123.375
- COMPANIA PENTRU SERVICII PUBLICE MEHEDINTI SA · MEHEDINTI · 1.4M · Rank #123.599
- NEXTCAD SURVEYING SRL · GALATI · 1.5M · Rank #118.047
- SERVICE CONF PROJECT SRL · SIBIU · 1.5M · Rank #117.969
- CON ELCO SRL · GIURGIU · 1.3M · Rank #126.883
- TOPO LAND VISION S.R.L. · IALOMITA · 1.5M · Rank #116.257
- SEMCIP SERVICE SRL · SUCEAVA · 1.5M · Rank #115.990
- PROJECT BUILDING PSC SRL · TIMIS · 1.5M · Rank #115.470
- SUD VEST OLTENIA HUB S.R.L. · DOLJ · 1.3M · Rank #129.702