ERDARCOM SRL
Revenue
326K
2024
Profit
1.7K
2024
Employees
1
2024
Margin
0,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ERDARCOM SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 326K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.252 la cifra de afaceri, #1.702 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ERDARCOM SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în HARGHITA, având o cifră de afaceri de 326K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.252 la cifra de afaceri, #1.702 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BELA KERAMIA S.R.L. | 336K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ACITECH ROM SRL | 327K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| EDDO GARDEN SYSTEMS S.R.L. | 321K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| TUDORACHINVEST S.R.L. | 320K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DIXIENERGY S.R.L. | 332K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ROVIS COM SRL | 333K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DORINDA STONE SRL | 333K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MEGA PAVAJ GROUP SRL | 318K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| CONCRETE LINE RNP S.R.L. | 318K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SPECIAL GLASS S.R.L. | 317K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HARGHITA
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.5%
- CA / angajat
- 326K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 32%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 326K
- Profit net
- 1.7K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 326K | 1.7K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ERDARCOM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ERDARCOM SRL(current)
- Revenue
- 326K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #285.259
- BELA KERAMIA S.R.L.
- Revenue
- 336K
- Employees
- 1
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #281.154
- ACITECH ROM SRL
- Revenue
- 327K
- Employees
- 1
- Profit
- -45.9K
- Rank RO
- #284.764
- EDDO GARDEN SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 321K
- Employees
- 1
- Profit
- -145 lei
- Rank RO
- #287.181
- TUDORACHINVEST S.R.L.
- Revenue
- 320K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.6K
- Rank RO
- #287.642
- DIXIENERGY S.R.L.
- Revenue
- 332K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.7K
- Rank RO
- #282.708
- ROVIS COM SRL
- Revenue
- 333K
- Employees
- 1
- Profit
- 87.7K
- Rank RO
- #282.496
- DORINDA STONE SRL
- Revenue
- 333K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.3K
- Rank RO
- #282.229
- MEGA PAVAJ GROUP SRL
- Revenue
- 318K
- Employees
- 1
- Profit
- -246 lei
- Rank RO
- #288.400
- CONCRETE LINE RNP S.R.L.
- Revenue
- 318K
- Employees
- 1
- Profit
- 113K
- Rank RO
- #288.521
- SPECIAL GLASS S.R.L.
- Revenue
- 317K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.8K
- Rank RO
- #289.054
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ERDARCOM SRL(current) | 326K | 1 | 1.7K | #285.259 |
| BELA KERAMIA S.R.L. | 336K | 1 | 44.3K | #281.154 |
| ACITECH ROM SRL | 327K | 1 | -45.9K | #284.764 |
| EDDO GARDEN SYSTEMS S.R.L. | 321K | 1 | -145 lei | #287.181 |
| TUDORACHINVEST S.R.L. | 320K | 1 | 17.6K | #287.642 |
| DIXIENERGY S.R.L. | 332K | 1 | -30.7K | #282.708 |
| ROVIS COM SRL | 333K | 1 | 87.7K | #282.496 |
| DORINDA STONE SRL | 333K | 1 | 12.3K | #282.229 |
| MEGA PAVAJ GROUP SRL | 318K | 1 | -246 lei | #288.400 |
| CONCRETE LINE RNP S.R.L. | 318K | 1 | 113K | #288.521 |
| SPECIAL GLASS S.R.L. | 317K | 1 | 21.8K | #289.054 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ERDARCOM SRL(you) | BELA KERAMIA S.R.L. | ACITECH ROM SRL | EDDO GARDEN SYSTEMS S.R.L. | TUDORACHINVEST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 326K | 336K | 327K | 321K | 320K |
| Profit | 1.7K | 44.3K | -45.9K | -145 lei | 17.6K |
| Margin | 0,5% | 13,2% | -14,0% | -0,0% | 5,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ERDARCOM SRL”.