EON STAR CLEAN SRL
Revenue
252K
2024
Profit
74.1K
2024
Employees
3
2024
Margin
29,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EON STAR CLEAN SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 252K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.083 la cifra de afaceri, #2.499 la profit, #1.436 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EON STAR CLEAN SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 252K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.083 la cifra de afaceri, #2.499 la profit, #1.436 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 2.1× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DEPO ROL CAR AUTO S.R.L. | 254K | 3 | Activități profesionale |
| TOTAL PRO CLEAN CONCEPT S.R.L. | 270K | 3 | Activități profesionale |
| LIS CLEANING SERVICES S.R.L. | 253K | 3 | Activități profesionale |
| NMD TOTAL EXPERT PROFESIONAL SRL | 251K | 3 | Activități profesionale |
| AFRO STEFAN FACILITY SERVICES S.R.L. | 253K | 3 | Activități profesionale |
| CUR��ENIE CONSULTING S.R.L. | 251K | 3 | Activități profesionale |
| PRO-CLEAN TEAM S.R.L. | 251K | 3 | Activități profesionale |
| QUICK SERV SRL | 251K | 3 | Activități profesionale |
| CIPACO CLEAN S.R.L. | 250K | 3 | Activități profesionale |
| MARIO SMART GARDEN SRL | 250K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUZAU
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 29.4%
- CA / angajat
- 84.1K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 38%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 252K
- Profit net
- 74.1K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 252K | 74.1K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EON STAR CLEAN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EON STAR CLEAN SRL(current)
- Revenue
- 252K
- Employees
- 3
- Profit
- 74.1K
- Rank RO
- #345.303
- DEPO ROL CAR AUTO S.R.L.
- Revenue
- 254K
- Employees
- 3
- Profit
- 15.6K
- Rank RO
- #344.170
- TOTAL PRO CLEAN CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 270K
- Employees
- 3
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #331.497
- LIS CLEANING SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 253K
- Employees
- 3
- Profit
- 40K
- Rank RO
- #344.960
- NMD TOTAL EXPERT PROFESIONAL SRL
- Revenue
- 251K
- Employees
- 3
- Profit
- 76.5K
- Rank RO
- #345.825
- AFRO STEFAN FACILITY SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 253K
- Employees
- 3
- Profit
- 42.6K
- Rank RO
- #344.768
- CUR��ENIE CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 251K
- Employees
- 3
- Profit
- -13.7K
- Rank RO
- #346.354
- PRO-CLEAN TEAM S.R.L.
- Revenue
- 251K
- Employees
- 3
- Profit
- -14.2K
- Rank RO
- #346.412
- QUICK SERV SRL
- Revenue
- 251K
- Employees
- 3
- Profit
- 54K
- Rank RO
- #346.417
- CIPACO CLEAN S.R.L.
- Revenue
- 250K
- Employees
- 3
- Profit
- 48.9K
- Rank RO
- #346.543
- MARIO SMART GARDEN SRL
- Revenue
- 250K
- Employees
- 3
- Profit
- 6.8K
- Rank RO
- #346.583
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EON STAR CLEAN SRL(current) | 252K | 3 | 74.1K | #345.303 |
| DEPO ROL CAR AUTO S.R.L. | 254K | 3 | 15.6K | #344.170 |
| TOTAL PRO CLEAN CONCEPT S.R.L. | 270K | 3 | 2.8K | #331.497 |
| LIS CLEANING SERVICES S.R.L. | 253K | 3 | 40K | #344.960 |
| NMD TOTAL EXPERT PROFESIONAL SRL | 251K | 3 | 76.5K | #345.825 |
| AFRO STEFAN FACILITY SERVICES S.R.L. | 253K | 3 | 42.6K | #344.768 |
| CUR��ENIE CONSULTING S.R.L. | 251K | 3 | -13.7K | #346.354 |
| PRO-CLEAN TEAM S.R.L. | 251K | 3 | -14.2K | #346.412 |
| QUICK SERV SRL | 251K | 3 | 54K | #346.417 |
| CIPACO CLEAN S.R.L. | 250K | 3 | 48.9K | #346.543 |
| MARIO SMART GARDEN SRL | 250K | 3 | 6.8K | #346.583 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EON STAR CLEAN SRL(you) | DEPO ROL CAR AUTO S.R.L. | TOTAL PRO CLEAN CONCEPT S.R.L. | LIS CLEANING SERVICES S.R.L. | NMD TOTAL EXPERT PROFESIONAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 252K | 254K | 270K | 253K | 251K |
| Profit | 74.1K | 15.6K | 2.8K | 40K | 76.5K |
| Margin | 29,4% | 6,2% | 1,0% | 15,8% | 30,4% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EON STAR CLEAN SRL”.