ENERMAX PROJECT S.R.L.
Revenue
62.1K
2024
Profit
489 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
0,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ENERMAX PROJECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 62.1K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.839 la cifra de afaceri, #22.259 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ENERMAX PROJECT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 62.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.839 la cifra de afaceri, #22.259 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HAV FORAJE S.R.L. | 62K | 1 | Construcții |
| MAZURU S.R.L. | 61.7K | 1 | Construcții |
| COS-DEC LUCR�RI TERASAMENTI S.R.L. | 60.9K | 1 | Construcții |
| CALOR Y FRIO S.R.L. | 63.6K | 1 | Construcții |
| SYMTRUCKING & BUILDING S.R.L. | 60.7K | 1 | Construcții |
| CONSOLIDA SRL | 59.6K | 1 | Construcții |
| FOTOVOLTAIC ASSIST & SERVICE S.R.L. | 65.8K | 1 | Construcții |
| ACUMYUL S.R.L. | 58.1K | 1 | Construcții |
| LIUDMIL S.R.L. | 58.1K | 1 | Construcții |
| SP�T� INSTALA�II S.R.L. | 57.7K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BOTOSANI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.8%
- CA / angajat
- 62.1K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 61%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 62.1K
- Profit net
- 489 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 62.1K | 489 lei | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ENERMAX PROJECT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ENERMAX PROJECT S.R.L.(current)
- Revenue
- 62.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 489 lei
- Rank RO
- #546.409
- HAV FORAJE S.R.L.
- Revenue
- 62K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.2K
- Rank RO
- #546.598
- MAZURU S.R.L.
- Revenue
- 61.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #547.183
- COS-DEC LUCR�RI TERASAMENTI S.R.L.
- Revenue
- 60.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.7K
- Rank RO
- #548.549
- CALOR Y FRIO S.R.L.
- Revenue
- 63.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.6K
- Rank RO
- #543.887
- SYMTRUCKING & BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 60.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.2K
- Rank RO
- #548.815
- CONSOLIDA SRL
- Revenue
- 59.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.2K
- Rank RO
- #550.928
- FOTOVOLTAIC ASSIST & SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 65.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.7K
- Rank RO
- #540.249
- ACUMYUL S.R.L.
- Revenue
- 58.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.7K
- Rank RO
- #553.485
- LIUDMIL S.R.L.
- Revenue
- 58.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #553.572
- SP�T� INSTALA�II S.R.L.
- Revenue
- 57.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 33.1K
- Rank RO
- #554.184
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ENERMAX PROJECT S.R.L.(current) | 62.1K | 1 | 489 lei | #546.409 |
| HAV FORAJE S.R.L. | 62K | 1 | -11.2K | #546.598 |
| MAZURU S.R.L. | 61.7K | 1 | 7K | #547.183 |
| COS-DEC LUCR�RI TERASAMENTI S.R.L. | 60.9K | 1 | 22.7K | #548.549 |
| CALOR Y FRIO S.R.L. | 63.6K | 1 | 21.6K | #543.887 |
| SYMTRUCKING & BUILDING S.R.L. | 60.7K | 1 | -41.2K | #548.815 |
| CONSOLIDA SRL | 59.6K | 1 | 27.2K | #550.928 |
| FOTOVOLTAIC ASSIST & SERVICE S.R.L. | 65.8K | 1 | 10.7K | #540.249 |
| ACUMYUL S.R.L. | 58.1K | 1 | 24.7K | #553.485 |
| LIUDMIL S.R.L. | 58.1K | 1 | 7.8K | #553.572 |
| SP�T� INSTALA�II S.R.L. | 57.7K | 1 | 33.1K | #554.184 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ENERMAX PROJECT S.R.L.(you) | HAV FORAJE S.R.L. | MAZURU S.R.L. | COS-DEC LUCR�RI TERASAMENTI S.R.L. | CALOR Y FRIO S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 62.1K | 62K | 61.7K | 60.9K | 63.6K |
| Profit | 489 lei | -11.2K | 7K | 22.7K | 21.6K |
| Margin | 0,8% | -18,0% | 11,4% | 37,3% | 34,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ENERMAX PROJECT S.R.L.”.