ENDOCLINIC SRL
Revenue
855K
2024
Profit
732K
2024
Employees
1
2024
Margin
85,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ENDOCLINIC SRL este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 855K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #5.021 la cifra de afaceri, #1.406 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 85.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ENDOCLINIC SRL este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 855K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 85.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #5.021 la cifra de afaceri, #1.406 la profit, #10.621 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 5.5× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KALAA MEDICAL CENTER SRL | 854K | 1 | Sănătate |
| VISUAL AXIS SRL | 854K | 1 | Sănătate |
| LUCIDENT IMPLANT SRL | 856K | 1 | Sănătate |
| E.C. GASTRO CONSULT SRL | 857K | 1 | Sănătate |
| SKY SMILE DENT SRL | 860K | 1 | Sănătate |
| DENTAL GOBLIN S.R.L. | 849K | 1 | Sănătate |
| BIO-GINECOLOGIE SRL | 848K | 1 | Sănătate |
| HAPPINESS CLINIC S.R.L. | 847K | 1 | Sănătate |
| RACOMED CONSULT S.R.L. | 847K | 1 | Sănătate |
| ERIMED S.R.L. | 846K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 85.6%
- CA / angajat
- 855K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 855K
- Profit net
- 732K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 855K | 732K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ENDOCLINIC SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ENDOCLINIC SRL(current)
- Revenue
- 855K
- Employees
- 1
- Profit
- 732K
- Rank RO
- #168.405
- KALAA MEDICAL CENTER SRL
- Revenue
- 854K
- Employees
- 1
- Profit
- 684K
- Rank RO
- #168.478
- VISUAL AXIS SRL
- Revenue
- 854K
- Employees
- 1
- Profit
- 752K
- Rank RO
- #168.523
- LUCIDENT IMPLANT SRL
- Revenue
- 856K
- Employees
- 1
- Profit
- 679K
- Rank RO
- #168.256
- E.C. GASTRO CONSULT SRL
- Revenue
- 857K
- Employees
- 1
- Profit
- 774K
- Rank RO
- #168.137
- SKY SMILE DENT SRL
- Revenue
- 860K
- Employees
- 1
- Profit
- 593K
- Rank RO
- #167.834
- DENTAL GOBLIN S.R.L.
- Revenue
- 849K
- Employees
- 1
- Profit
- 638K
- Rank RO
- #169.193
- BIO-GINECOLOGIE SRL
- Revenue
- 848K
- Employees
- 1
- Profit
- 703K
- Rank RO
- #169.229
- HAPPINESS CLINIC S.R.L.
- Revenue
- 847K
- Employees
- 1
- Profit
- 209K
- Rank RO
- #169.430
- RACOMED CONSULT S.R.L.
- Revenue
- 847K
- Employees
- 1
- Profit
- 728K
- Rank RO
- #169.437
- ERIMED S.R.L.
- Revenue
- 846K
- Employees
- 1
- Profit
- 752K
- Rank RO
- #169.497
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ENDOCLINIC SRL(current) | 855K | 1 | 732K | #168.405 |
| KALAA MEDICAL CENTER SRL | 854K | 1 | 684K | #168.478 |
| VISUAL AXIS SRL | 854K | 1 | 752K | #168.523 |
| LUCIDENT IMPLANT SRL | 856K | 1 | 679K | #168.256 |
| E.C. GASTRO CONSULT SRL | 857K | 1 | 774K | #168.137 |
| SKY SMILE DENT SRL | 860K | 1 | 593K | #167.834 |
| DENTAL GOBLIN S.R.L. | 849K | 1 | 638K | #169.193 |
| BIO-GINECOLOGIE SRL | 848K | 1 | 703K | #169.229 |
| HAPPINESS CLINIC S.R.L. | 847K | 1 | 209K | #169.430 |
| RACOMED CONSULT S.R.L. | 847K | 1 | 728K | #169.437 |
| ERIMED S.R.L. | 846K | 1 | 752K | #169.497 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ENDOCLINIC SRL(you) | KALAA MEDICAL CENTER SRL | VISUAL AXIS SRL | LUCIDENT IMPLANT SRL | E.C. GASTRO CONSULT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 855K | 854K | 854K | 856K | 857K |
| Profit | 732K | 684K | 752K | 679K | 774K |
| Margin | 85,6% | 80,1% | 88,0% | 79,3% | 90,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ENDOCLINIC SRL”.