ENCEAN CLEAN S.R.L.
Revenue
58.4K
2024
Profit
11.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
19,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ENCEAN CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 58.4K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.504 la cifra de afaceri, #4.433 la profit, #6.163 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ENCEAN CLEAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 58.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #5.504 la cifra de afaceri, #4.433 la profit, #6.163 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALLTOP ELIMINATION S.R.L. | 57.9K | 1 | Activități profesionale |
| COLOR CONCEPT S.R.L. | 59.2K | 1 | Activități profesionale |
| FOR CURATENIE SRL | 60K | 1 | Activități profesionale |
| FARRANA SRL | 55.6K | 1 | Activități profesionale |
| CRISPESTSIG S.R.L. | 64.1K | 1 | Activități profesionale |
| SECO CHIM SRL | 64.4K | 1 | Activități profesionale |
| FLY CLEAN SERV DELUXE S.R.L. | 58.5K | 1 | Activități profesionale |
| VALOR�ND VIA�A VERDE SRL | 58.4K | 1 | Activități profesionale |
| KEY GARDEN S.R.L. | 58.4K | 1 | Activități profesionale |
| IACOB INK S.R.L. | 58.3K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 19.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 61%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 58.4K
- Profit net
- 11.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 58.4K | 11.3K | — |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ENCEAN CLEAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ENCEAN CLEAN S.R.L.(current)
- Revenue
- 58.4K
- Employees
- 0
- Profit
- 11.3K
- Rank RO
- #552.944
- ALLTOP ELIMINATION S.R.L.
- Revenue
- 57.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.1K
- Rank RO
- #553.848
- COLOR CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 59.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.6K
- Rank RO
- #551.621
- FOR CURATENIE SRL
- Revenue
- 60K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #550.012
- FARRANA SRL
- Revenue
- 55.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.7K
- Rank RO
- #557.899
- CRISPESTSIG S.R.L.
- Revenue
- 64.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 29.1K
- Rank RO
- #543.052
- SECO CHIM SRL
- Revenue
- 64.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.6K
- Rank RO
- #542.501
- FLY CLEAN SERV DELUXE S.R.L.
- Revenue
- 58.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.6K
- Rank RO
- #552.921
- VALOR�ND VIA�A VERDE SRL
- Revenue
- 58.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #553.011
- KEY GARDEN S.R.L.
- Revenue
- 58.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.3K
- Rank RO
- #553.024
- IACOB INK S.R.L.
- Revenue
- 58.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.1K
- Rank RO
- #553.108
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ENCEAN CLEAN S.R.L.(current) | 58.4K | 0 | 11.3K | #552.944 |
| ALLTOP ELIMINATION S.R.L. | 57.9K | 1 | 17.1K | #553.848 |
| COLOR CONCEPT S.R.L. | 59.2K | 1 | -22.6K | #551.621 |
| FOR CURATENIE SRL | 60K | 1 | 2K | #550.012 |
| FARRANA SRL | 55.6K | 1 | 14.7K | #557.899 |
| CRISPESTSIG S.R.L. | 64.1K | 1 | 29.1K | #543.052 |
| SECO CHIM SRL | 64.4K | 1 | 18.6K | #542.501 |
| FLY CLEAN SERV DELUXE S.R.L. | 58.5K | 1 | -9.6K | #552.921 |
| VALOR�ND VIA�A VERDE SRL | 58.4K | 1 | 2.5K | #553.011 |
| KEY GARDEN S.R.L. | 58.4K | 1 | -53.3K | #553.024 |
| IACOB INK S.R.L. | 58.3K | 1 | -1.1K | #553.108 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ENCEAN CLEAN S.R.L.(you) | ALLTOP ELIMINATION S.R.L. | COLOR CONCEPT S.R.L. | FOR CURATENIE SRL | FARRANA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 58.4K | 57.9K | 59.2K | 60K | 55.6K |
| Profit | 11.3K | 17.1K | -22.6K | 2K | 14.7K |
| Margin | 19,3% | 29,5% | -38,1% | 3,3% | 26,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ENCEAN CLEAN S.R.L.”.