EMPI S.R.L.
Revenue
2.2M
2024
Profit
397K
2024
Employees
8
2024
Margin
16,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EMPI S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #2.844 la cifra de afaceri, #1.584 la profit, #1.719 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EMPI S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 16.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #2.844 la cifra de afaceri, #1.584 la profit, #1.719 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 4.5× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CALYPSO S.R.L. | 2.1M | 8 | Comerț en-gros |
| CARBODY SHOP SRL | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
| REP MECANO SERV SRL | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
| PEC COM '97 S.R.L. | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
| PARASCO S.R.L. | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
| TURBO CLINIC S.R.L. | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
| LOU RETON MARY SRL | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
| SYMYUS SRL | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
| AUTO MONDOSTAR MOBIL SRL | 2.5M | 7 | Comerț en-gros |
| DUMVLASKAR SERVICE S.R.L. | 2.4M | 8 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 16.5%
- CA / angajat
- 301K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.2M
- Profit net
- 397K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.2M | 397K | 8 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EMPI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EMPI S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 397K
- Rank RO
- #82.004
- CALYPSO S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- -77.7K
- Rank RO
- #91.466
- CARBODY SHOP SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- 350K
- Rank RO
- #82.337
- REP MECANO SERV SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- 369K
- Rank RO
- #81.590
- PEC COM '97 S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #82.398
- PARASCO S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #81.524
- TURBO CLINIC S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- 80.3K
- Rank RO
- #82.463
- LOU RETON MARY SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- 418K
- Rank RO
- #82.488
- SYMYUS SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- -19K
- Rank RO
- #81.434
- AUTO MONDOSTAR MOBIL SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 363K
- Rank RO
- #79.935
- DUMVLASKAR SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- -58K
- Rank RO
- #83.512
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EMPI S.R.L.(current) | 2.2M | 8 | 397K | #82.004 |
| CALYPSO S.R.L. | 2.1M | 8 | -77.7K | #91.466 |
| CARBODY SHOP SRL | 2.4M | 8 | 350K | #82.337 |
| REP MECANO SERV SRL | 2.4M | 8 | 369K | #81.590 |
| PEC COM '97 S.R.L. | 2.4M | 8 | 15.2K | #82.398 |
| PARASCO S.R.L. | 2.4M | 8 | -7K | #81.524 |
| TURBO CLINIC S.R.L. | 2.4M | 8 | 80.3K | #82.463 |
| LOU RETON MARY SRL | 2.4M | 8 | 418K | #82.488 |
| SYMYUS SRL | 2.4M | 8 | -19K | #81.434 |
| AUTO MONDOSTAR MOBIL SRL | 2.5M | 7 | 363K | #79.935 |
| DUMVLASKAR SERVICE S.R.L. | 2.4M | 8 | -58K | #83.512 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EMPI S.R.L.(you) | CALYPSO S.R.L. | CARBODY SHOP SRL | REP MECANO SERV SRL | PEC COM '97 S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.2M | 2.1M | 2.4M | 2.4M | 2.4M |
| Profit | 397K | -77.7K | 350K | 369K | 15.2K |
| Margin | 16,5% | -3,7% | 14,6% | 15,2% | 0,6% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EMPI S.R.L.”.