EMIFER S.R.L.
Revenue
13.8K
2024
Profit
-4.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
-31,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EMIFER S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 13.8K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.289 la cifra de afaceri, #20.970 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EMIFER S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 13.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -31.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.289 la cifra de afaceri, #20.970 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -4.8× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GRAB CONCEPT GROUP S.R.L. | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| MON CHER EVENT S.R.L. | 13.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| SRS CUISINE SRL | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| BARMAN MUA S.R.L. | 13.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| GRANT CATERING S.R.L. | 13.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| SALIMEH COM S.R.L. | 14.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| THE ACE RESTAURANTS S.R.L. | 13.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| MASTER FRESH FOOD S.R.L. | 14.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| FUNKY RESTAURANT SRL | 14.8K | 1 | Alimentație și servicii |
| CILAU CORPORATE S.R.L. | 12.9K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -31.7%
- Scor risc (0–100)
- 66
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 13.8K
- Profit net
- -4.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 13.8K | -4.4K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EMIFER S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EMIFER S.R.L.(current)
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 0
- Profit
- -4.4K
- Rank RO
- #650.253
- GRAB CONCEPT GROUP S.R.L.
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.8K
- Rank RO
- #650.136
- MON CHER EVENT S.R.L.
- Revenue
- 13.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -177K
- Rank RO
- #650.526
- SRS CUISINE SRL
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #649.953
- BARMAN MUA S.R.L.
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.5K
- Rank RO
- #649.920
- GRANT CATERING S.R.L.
- Revenue
- 13.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -157K
- Rank RO
- #650.654
- SALIMEH COM S.R.L.
- Revenue
- 14.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.3K
- Rank RO
- #649.530
- THE ACE RESTAURANTS S.R.L.
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -149K
- Rank RO
- #651.151
- MASTER FRESH FOOD S.R.L.
- Revenue
- 14.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #648.696
- FUNKY RESTAURANT SRL
- Revenue
- 14.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -339 lei
- Rank RO
- #647.507
- CILAU CORPORATE S.R.L.
- Revenue
- 12.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.3K
- Rank RO
- #652.877
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EMIFER S.R.L.(current) | 13.8K | 0 | -4.4K | #650.253 |
| GRAB CONCEPT GROUP S.R.L. | 13.9K | 1 | 4.8K | #650.136 |
| MON CHER EVENT S.R.L. | 13.7K | 1 | -177K | #650.526 |
| SRS CUISINE SRL | 13.9K | 1 | 8K | #649.953 |
| BARMAN MUA S.R.L. | 13.9K | 1 | 6.5K | #649.920 |
| GRANT CATERING S.R.L. | 13.7K | 1 | -157K | #650.654 |
| SALIMEH COM S.R.L. | 14.1K | 1 | -5.3K | #649.530 |
| THE ACE RESTAURANTS S.R.L. | 13.5K | 1 | -149K | #651.151 |
| MASTER FRESH FOOD S.R.L. | 14.3K | 1 | 10.3K | #648.696 |
| FUNKY RESTAURANT SRL | 14.8K | 1 | -339 lei | #647.507 |
| CILAU CORPORATE S.R.L. | 12.9K | 1 | -10.3K | #652.877 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EMIFER S.R.L.(you) | GRAB CONCEPT GROUP S.R.L. | MON CHER EVENT S.R.L. | SRS CUISINE SRL | BARMAN MUA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 13.8K | 13.9K | 13.7K | 13.9K | 13.9K |
| Profit | -4.4K | 4.8K | -177K | 8K | 6.5K |
| Margin | -31,7% | 34,3% | -1285,9% | 57,1% | 46,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EMIFER S.R.L.”.