ELTIM FOREST S.R.L.
Revenue
73.9K
2024
Profit
252 lei
2024
Employees
1
2024
Margin
0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ELTIM FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 73.9K lei (date 2024). În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.239 la cifra de afaceri, #2.683 la profit, #2.483 la număr angajați din 5.091 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ELTIM FOREST S.R.L. este o companie micro din sectorul Silvicultură și exploatare forestieră, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 73.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Silvicultură și exploatare forestieră (România), compania este #3.239 la cifra de afaceri, #2.683 la profit, #2.483 la număr angajați din 5.091 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Silvicultură și exploatare forestieră (CAEN 02) — 2024
Industry size
10.7B
RON revenue
Total companies
5.091
Total employees
33.486
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DANIEL FOREST S.R.L. | 133K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| NELMIHAELA SILVIROM S.R.L. | 126K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| AVASILVA RUC�RENI S.R.L. | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| T�TARU VEST FOREST S.R.L. | 127K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| SOCIETATEA AGRICOLA "VEROFENY" | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ALEXTINFOREST S.R.L. | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FORSILV SRL | 125K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| FOREST FLOREA IG S.R.L. | 127K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| ALPINA GCM S.R.L. | 127K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
| VERE� SANDU FOREST S.R.L. | 147K | 1 | Silvicultură și exploatare forestieră |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 02)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.2%
- CA / angajat
- 126K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 51%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 73.9K
- Profit net
- 252 lei
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 73.9K | 252 lei | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ELTIM FOREST S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ELTIM FOREST S.R.L.(current)
- Revenue
- 73.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 252 lei
- Rank RO
- #458.722
- DANIEL FOREST S.R.L.
- Revenue
- 133K
- Employees
- 1
- Profit
- -36.1K
- Rank RO
- #451.082
- NELMIHAELA SILVIROM S.R.L.
- Revenue
- 126K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.4K
- Rank RO
- #459.286
- AVASILVA RUC�RENI S.R.L.
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.8K
- Rank RO
- #459.386
- T�TARU VEST FOREST S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.6K
- Rank RO
- #457.954
- SOCIETATEA AGRICOLA "VEROFENY"
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.2K
- Rank RO
- #459.603
- ALEXTINFOREST S.R.L.
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- 58.8K
- Rank RO
- #459.727
- FORSILV SRL
- Revenue
- 125K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #459.754
- FOREST FLOREA IG S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- 65.2K
- Rank RO
- #457.664
- ALPINA GCM S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.8K
- Rank RO
- #457.174
- VERE� SANDU FOREST S.R.L.
- Revenue
- 147K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.9K
- Rank RO
- #436.778
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ELTIM FOREST S.R.L.(current) | 73.9K | 1 | 252 lei | #458.722 |
| DANIEL FOREST S.R.L. | 133K | 1 | -36.1K | #451.082 |
| NELMIHAELA SILVIROM S.R.L. | 126K | 1 | 7.4K | #459.286 |
| AVASILVA RUC�RENI S.R.L. | 125K | 1 | -9.8K | #459.386 |
| T�TARU VEST FOREST S.R.L. | 127K | 1 | -3.6K | #457.954 |
| SOCIETATEA AGRICOLA "VEROFENY" | 125K | 1 | -13.2K | #459.603 |
| ALEXTINFOREST S.R.L. | 125K | 1 | 58.8K | #459.727 |
| FORSILV SRL | 125K | 1 | -1.7K | #459.754 |
| FOREST FLOREA IG S.R.L. | 127K | 1 | 65.2K | #457.664 |
| ALPINA GCM S.R.L. | 127K | 1 | -42.8K | #457.174 |
| VERE� SANDU FOREST S.R.L. | 147K | 1 | -16.9K | #436.778 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ELTIM FOREST S.R.L.(you) | DANIEL FOREST S.R.L. | NELMIHAELA SILVIROM S.R.L. | AVASILVA RUC�RENI S.R.L. | T�TARU VEST FOREST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 73.9K | 133K | 126K | 125K | 127K |
| Profit | 252 lei | -36.1K | 7.4K | -9.8K | -3.6K |
| Margin | 0,2% | -27,2% | 5,9% | -7,8% | -2,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ELTIM FOREST S.R.L.”.