ELPASO SRL

CUI 136828·Imobiliare·Arges·Founded 2024

Revenue

370K

2024

Profit

277K

2024

Employees

1

2024

Margin

71,0%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ELPASO SRL este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 370K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #7.466 la cifra de afaceri, #3.821 la profit, #4.681 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.0%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ELPASO SRL este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 370K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 71.0%.
Poziție în industrie
În industria de Imobiliare (România), compania este #7.466 la cifra de afaceri, #3.821 la profit, #4.681 la număr angajați din 32.685 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#7.466 din 32.685 companii

Top 22.8%

Vezi clasamentul

După profit

#3.821 din 32.685 companii

Top 11.7%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#4.681 din 32.685 companii

Top 14.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
14.5%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri370K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.3× față de media industriei

Marjă profit71.0% vs medie industrie 14.5%

Compania este 4.9× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 1

Compania este 0.8× față de media industriei

Industry intelligence

Imobiliare (CAEN 68) — 2024

Industry size

36.4B

RON revenue

Total companies

32.685

Total employees

43.080

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
A & D ACTIV PARTENER SRL383K1Imobiliare
AXIA MONDIAL STAR SRL382K1Imobiliare
SKY SUPER GAMES SRL398K1Imobiliare
LESOR DEVELOPMENT S.R.L.400K1Imobiliare
INTERSOFT SERVICE SRL376K1Imobiliare
CERAMIC INDUSTRY SRL376K1Imobiliare
AUTO VERSANTUL S.R.L.367K1Imobiliare
AUTHENTIC GENERAL ACTIVITIES S.R.L.365K1Imobiliare
IMOBILIARE NEW PROIECT S.R.L.358K1Imobiliare
DELTA PLUS REAL ESTATE S.R.L.426K1Imobiliare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
71.0%
CA / angajat
390K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 29%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    370K
    Profit net
    277K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ELPASO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricELPASO SRL(you)A & D ACTIV PARTENER SRLAXIA MONDIAL STAR SRLSKY SUPER GAMES SRLLESOR DEVELOPMENT S.R.L.
Revenue
370K
383K
382K
398K
400K
Profit
277K
218K
270K
100K
221K
Margin
71,0%
57,0%
70,7%
25,2%
55,1%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ELPASO SRL”.