Competitori și alternative la ELEFARM SRL
Companii similare cu ELEFARM SRL în România: aceeași industrie (CAEN 47), același județ (VASLUI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ELEFARM SRL | 9.2M | 1M | 10 | #27.491 | #2.743 |
| INSTALSER TERMO S.R.L. | 8.2M | 200K | 10 | #30.559 | #3.164 |
| COTNAREANU CONSTRUC�II SRL | 9.3M | 199K | 10 | #27.515 | #2.746 |
| MARMEDI SRL | 9.3M | 748K | 10 | #27.553 | #2.749 |
| MEDICA M3 APARATUR� SERVICE S.R.L. | 9.3M | -216K | 10 | #27.677 | #2.767 |
| AMA CRONOS GROUP S.R.L. | 9.3M | 751K | 10 | #27.708 | #2.769 |
| SIM AUTOMOTIVE S.R.L. | 9.2M | 163K | 10 | #27.808 | #2.777 |
| ROSETTI RR S.R.L. | 9.5M | 507K | 10 | #27.158 | #2.707 |
| TERRANUTZ SRL | 9.2M | 164K | 10 | #27.913 | #2.790 |
| LAVINIA UNIVERSAL SHOP S.R.L. | 9.2M | 1.1M | 10 | #27.933 | #2.793 |
| CONNECTO RETAIL SRL | 9.5M | 1.3M | 10 | #27.034 | #2.685 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 47, județ VASLUI, cu venituri și angajați similari cu ELEFARM SRL.
- INSTALSER TERMO S.R.L. · VASLUI · 8.2M · Rank #30.559
- COTNAREANU CONSTRUC�II SRL · TIMIS · 9.3M · Rank #27.515
- MARMEDI SRL · PRAHOVA · 9.3M · Rank #27.553
- MEDICA M3 APARATUR� SERVICE S.R.L. · CLUJ · 9.3M · Rank #27.677
- AMA CRONOS GROUP S.R.L. · CARAS-SEVERIN · 9.3M · Rank #27.708
- SIM AUTOMOTIVE S.R.L. · DOLJ · 9.2M · Rank #27.808
- ROSETTI RR S.R.L. · SUCEAVA · 9.5M · Rank #27.158
- TERRANUTZ SRL · VRANCEA · 9.2M · Rank #27.913
- LAVINIA UNIVERSAL SHOP S.R.L. · GIURGIU · 9.2M · Rank #27.933
- CONNECTO RETAIL SRL · SIBIU · 9.5M · Rank #27.034