ELECTRO-LIGHT ART SRL
Revenue
2.6M
2024
Profit
10.3K
2024
Employees
4
2024
Margin
0,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ELECTRO-LIGHT ART SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #12.687 la cifra de afaceri, #29.325 la profit, #9.540 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ELECTRO-LIGHT ART SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #12.687 la cifra de afaceri, #29.325 la profit, #9.540 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NOVA TRADING SRL | 2.6M | 4 | Comerț en-gros |
| RICOMED SRL | 2.5M | 4 | Comerț en-gros |
| INOTECH MACHINING S.R.L. | 2.5M | 4 | Comerț en-gros |
| PRO DATA INTERNATIONAL SRL | 2.6M | 4 | Comerț en-gros |
| REC INSTAL S.R.L. | 2.6M | 4 | Comerț en-gros |
| FMS 2002 - SERV COM S.R.L. | 2.5M | 4 | Comerț en-gros |
| MUSE EXPERT TRADING S.R.L. | 2.6M | 4 | Comerț en-gros |
| ECO DEEP DISTRIBUTION SRL | 2.5M | 4 | Comerț en-gros |
| SALT XXI SRL | 2.7M | 4 | Comerț en-gros |
| EVIVIOS S.R.L. | 2.5M | 4 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.4%
- CA / angajat
- 645K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.6M
- Profit net
- 10.3K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.6M | 10.3K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ELECTRO-LIGHT ART SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ELECTRO-LIGHT ART SRL(current)
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 4
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #76.630
- NOVA TRADING SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 4
- Profit
- 136K
- Rank RO
- #76.853
- RICOMED SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 4
- Profit
- 617K
- Rank RO
- #77.338
- INOTECH MACHINING S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 4
- Profit
- 66.8K
- Rank RO
- #77.380
- PRO DATA INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 4
- Profit
- 553K
- Rank RO
- #75.793
- REC INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 4
- Profit
- -14.3K
- Rank RO
- #75.604
- FMS 2002 - SERV COM S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 4
- Profit
- -29.1K
- Rank RO
- #77.814
- MUSE EXPERT TRADING S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 4
- Profit
- 333K
- Rank RO
- #75.286
- ECO DEEP DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 4
- Profit
- 153K
- Rank RO
- #78.249
- SALT XXI SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 4
- Profit
- 166K
- Rank RO
- #74.862
- EVIVIOS S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 4
- Profit
- 40.8K
- Rank RO
- #78.559
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ELECTRO-LIGHT ART SRL(current) | 2.6M | 4 | 10.3K | #76.630 |
| NOVA TRADING SRL | 2.6M | 4 | 136K | #76.853 |
| RICOMED SRL | 2.5M | 4 | 617K | #77.338 |
| INOTECH MACHINING S.R.L. | 2.5M | 4 | 66.8K | #77.380 |
| PRO DATA INTERNATIONAL SRL | 2.6M | 4 | 553K | #75.793 |
| REC INSTAL S.R.L. | 2.6M | 4 | -14.3K | #75.604 |
| FMS 2002 - SERV COM S.R.L. | 2.5M | 4 | -29.1K | #77.814 |
| MUSE EXPERT TRADING S.R.L. | 2.6M | 4 | 333K | #75.286 |
| ECO DEEP DISTRIBUTION SRL | 2.5M | 4 | 153K | #78.249 |
| SALT XXI SRL | 2.7M | 4 | 166K | #74.862 |
| EVIVIOS S.R.L. | 2.5M | 4 | 40.8K | #78.559 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ELECTRO-LIGHT ART SRL(you) | NOVA TRADING SRL | RICOMED SRL | INOTECH MACHINING S.R.L. | PRO DATA INTERNATIONAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.6M | 2.6M | 2.5M | 2.5M | 2.6M |
| Profit | 10.3K | 136K | 617K | 66.8K | 553K |
| Margin | 0,4% | 5,3% | 24,2% | 2,6% | 21,1% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ELECTRO-LIGHT ART SRL”.