ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L.
Revenue
5.6K
2024
Profit
628 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
3,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații bunuri personale, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 5.6K lei (date 2024). În industria de Reparații bunuri personale (România), compania este #3.407 la cifra de afaceri, #2.701 la profit, #2.937 la număr angajați din 4.768 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații bunuri personale, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 5.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Reparații bunuri personale (România), compania este #3.407 la cifra de afaceri, #2.701 la profit, #2.937 la număr angajați din 4.768 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Reparații bunuri personale (CAEN 95) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 511K lei
- Marjă medie
- 12.1%
- Angajați medie
- 2
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Reparații bunuri personale (CAEN 95) — 2024
Industry size
2.4B
RON revenue
Total companies
4.768
Total employees
7.438
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAMFI CONF SRL | 19.8K | 1 | Reparații bunuri personale |
| RETU? LA MARIA S.R.L. | 19.8K | 1 | Reparații bunuri personale |
| SMART.IT.PROJECT.SOLUTION SRL-D | 19.8K | 1 | Reparații bunuri personale |
| I.T. SOLUTION S.R.L. | 19.8K | 1 | Reparații bunuri personale |
| VIO CRIS TAPI�ERIE S.R.L. | 19.7K | 1 | Reparații bunuri personale |
| DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. | 19.7K | 1 | Reparații bunuri personale |
| SEGA S.R.L. | 20.1K | 1 | Reparații bunuri personale |
| STELARYS COMPUTER SERVICE S.R.L. | 17.1K | 1 | Reparații bunuri personale |
| IACOB CROITORASUL SRL | 19.7K | 1 | Reparații bunuri personale |
| TRILUX COMIMPEX SRL | 19.6K | 1 | Reparații bunuri personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 95)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.2%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 5.6K
- Profit net
- 628 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5.6K | 628 lei | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L.(current)
- Revenue
- 5.6K
- Employees
- 0
- Profit
- 628 lei
- Rank RO
- #633.053
- DAMFI CONF SRL
- Revenue
- 19.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.2K
- Rank RO
- #633.217
- RETU? LA MARIA S.R.L.
- Revenue
- 19.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.8K
- Rank RO
- #633.293
- SMART.IT.PROJECT.SOLUTION SRL-D
- Revenue
- 19.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #633.372
- I.T. SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 19.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #633.405
- VIO CRIS TAPI�ERIE S.R.L.
- Revenue
- 19.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #633.452
- DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 19.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.7K
- Rank RO
- #633.509
- SEGA S.R.L.
- Revenue
- 20.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.1K
- Rank RO
- #632.178
- STELARYS COMPUTER SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 17.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.6K
- Rank RO
- #640.527
- IACOB CROITORASUL SRL
- Revenue
- 19.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.3K
- Rank RO
- #633.599
- TRILUX COMIMPEX SRL
- Revenue
- 19.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #633.664
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L.(current) | 5.6K | 0 | 628 lei | #633.053 |
| DAMFI CONF SRL | 19.8K | 1 | 13.2K | #633.217 |
| RETU? LA MARIA S.R.L. | 19.8K | 1 | -24.8K | #633.293 |
| SMART.IT.PROJECT.SOLUTION SRL-D | 19.8K | 1 | 14.8K | #633.372 |
| I.T. SOLUTION S.R.L. | 19.8K | 1 | 1.4K | #633.405 |
| VIO CRIS TAPI�ERIE S.R.L. | 19.7K | 1 | 2.8K | #633.452 |
| DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. | 19.7K | 1 | 10.7K | #633.509 |
| SEGA S.R.L. | 20.1K | 1 | -20.1K | #632.178 |
| STELARYS COMPUTER SERVICE S.R.L. | 17.1K | 1 | -14.6K | #640.527 |
| IACOB CROITORASUL SRL | 19.7K | 1 | -28.3K | #633.599 |
| TRILUX COMIMPEX SRL | 19.6K | 1 | 3.8K | #633.664 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L.(you) | DAMFI CONF SRL | RETU? LA MARIA S.R.L. | SMART.IT.PROJECT.SOLUTION SRL-D | I.T. SOLUTION S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 5.6K | 19.8K | 19.8K | 19.8K | 19.8K |
| Profit | 628 lei | 13.2K | -24.8K | 14.8K | 1.4K |
| Margin | 3,2% | 66,6% | -125,4% | 75,1% | 6,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ELAG TECHNIC SERVICE S.R.L.”.