EDI NICELEN COMPLEX S.R.L.
Revenue
2.6M
2024
Profit
-125K
2024
Employees
8
2024
Margin
-4,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EDI NICELEN COMPLEX S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #12.630 la cifra de afaceri, #59.686 la profit, #5.550 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EDI NICELEN COMPLEX S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -4.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #12.630 la cifra de afaceri, #59.686 la profit, #5.550 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -1.1× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MERAS ACCESSORIES S.R.L. | 2.6M | 8 | Comerț en-gros |
| TEMAR EDIL MM S.R.L. | 2.6M | 8 | Comerț en-gros |
| INTER INVEST GRUP S.R.L. | 2.6M | 8 | Comerț en-gros |
| MABOTEX IMPEX SRL | 2.6M | 8 | Comerț en-gros |
| DOLCE & COFFE EXPRES NCC SRL | 2.6M | 8 | Comerț en-gros |
| VALROM EXIM S.R.L. | 2.6M | 8 | Comerț en-gros |
| MISS SHINE COSMETICS S.R.L. | 2.5M | 8 | Comerț en-gros |
| PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL | 2.5M | 8 | Comerț en-gros |
| SANDUHAC PROD SRL | 2.7M | 8 | Comerț en-gros |
| REALMI SILVIUS S.R.L. | 2.5M | 8 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -4.8%
- CA / angajat
- 325K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.6M
- Profit net
- -125K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.6M | -125K | 8 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EDI NICELEN COMPLEX S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EDI NICELEN COMPLEX S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 8
- Profit
- -125K
- Rank RO
- #76.185
- MERAS ACCESSORIES S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 8
- Profit
- 248K
- Rank RO
- #76.216
- TEMAR EDIL MM S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 8
- Profit
- -48.9K
- Rank RO
- #76.119
- INTER INVEST GRUP S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 8
- Profit
- -202K
- Rank RO
- #76.294
- MABOTEX IMPEX SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 8
- Profit
- -375K
- Rank RO
- #75.850
- DOLCE & COFFE EXPRES NCC SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 8
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #76.526
- VALROM EXIM S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 8
- Profit
- 285K
- Rank RO
- #76.622
- MISS SHINE COSMETICS S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 371K
- Rank RO
- #77.340
- PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 230K
- Rank RO
- #77.370
- SANDUHAC PROD SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 8
- Profit
- 192K
- Rank RO
- #74.797
- REALMI SILVIUS S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 8
- Profit
- 17.5K
- Rank RO
- #77.693
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EDI NICELEN COMPLEX S.R.L.(current) | 2.6M | 8 | -125K | #76.185 |
| MERAS ACCESSORIES S.R.L. | 2.6M | 8 | 248K | #76.216 |
| TEMAR EDIL MM S.R.L. | 2.6M | 8 | -48.9K | #76.119 |
| INTER INVEST GRUP S.R.L. | 2.6M | 8 | -202K | #76.294 |
| MABOTEX IMPEX SRL | 2.6M | 8 | -375K | #75.850 |
| DOLCE & COFFE EXPRES NCC SRL | 2.6M | 8 | 118K | #76.526 |
| VALROM EXIM S.R.L. | 2.6M | 8 | 285K | #76.622 |
| MISS SHINE COSMETICS S.R.L. | 2.5M | 8 | 371K | #77.340 |
| PRINT & PROMOTION SOLUTION SRL | 2.5M | 8 | 230K | #77.370 |
| SANDUHAC PROD SRL | 2.7M | 8 | 192K | #74.797 |
| REALMI SILVIUS S.R.L. | 2.5M | 8 | 17.5K | #77.693 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EDI NICELEN COMPLEX S.R.L.(you) | MERAS ACCESSORIES S.R.L. | TEMAR EDIL MM S.R.L. | INTER INVEST GRUP S.R.L. | MABOTEX IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.6M | 2.6M | 2.6M | 2.6M | 2.6M |
| Profit | -125K | 248K | -48.9K | -202K | -375K |
| Margin | -4,8% | 9,5% | -1,9% | -7,8% | -14,3% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EDI NICELEN COMPLEX S.R.L.”.