EDAR KAFE S.R.L.
Revenue
7.1M
2024
Profit
131K
2024
Employees
29
2024
Margin
1,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
EDAR KAFE S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 7.1M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #747 la cifra de afaceri, #3.863 la profit, #625 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- EDAR KAFE S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 7.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #747 la cifra de afaceri, #3.863 la profit, #625 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 6.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 6.8× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SARA & FRIENDS S.R.L. | 7.5M | 29 | Alimentație și servicii |
| GR�TAR �I VORBE SRL | 6.6M | 27 | Alimentație și servicii |
| BOGDANTUR SRL | 7.2M | 29 | Alimentație și servicii |
| VELDONI INTERNATIONAL PROD SRL | 6.8M | 33 | Alimentație și servicii |
| JRT COMPANY SRL | 7.4M | 29 | Alimentație și servicii |
| RATIPEST PROD SRL | 7.2M | 30 | Alimentație și servicii |
| TYCHI AMETIST S.R.L. | 6.8M | 29 | Alimentație și servicii |
| GENERAL DI S.A. | 7.2M | 30 | Alimentație și servicii |
| CITY DINER SRL | 7M | 30 | Alimentație și servicii |
| ROHAUS SRL | 7M | 30 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.9%
- CA / angajat
- 245K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 4%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 7.1M
- Profit net
- 131K
- Angajați
- 29
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7.1M | 131K | 29 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la EDAR KAFE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- EDAR KAFE S.R.L.(current)
- Revenue
- 7.1M
- Employees
- 29
- Profit
- 131K
- Rank RO
- #34.547
- SARA & FRIENDS S.R.L.
- Revenue
- 7.5M
- Employees
- 29
- Profit
- -762K
- Rank RO
- #33.031
- GR�TAR �I VORBE SRL
- Revenue
- 6.6M
- Employees
- 27
- Profit
- -101K
- Rank RO
- #36.824
- BOGDANTUR SRL
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 29
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #33.998
- VELDONI INTERNATIONAL PROD SRL
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 33
- Profit
- 974K
- Rank RO
- #35.774
- JRT COMPANY SRL
- Revenue
- 7.4M
- Employees
- 29
- Profit
- 1.6M
- Rank RO
- #33.508
- RATIPEST PROD SRL
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 30
- Profit
- 626K
- Rank RO
- #34.062
- TYCHI AMETIST S.R.L.
- Revenue
- 6.8M
- Employees
- 29
- Profit
- 182K
- Rank RO
- #36.000
- GENERAL DI S.A.
- Revenue
- 7.2M
- Employees
- 30
- Profit
- 2.8M
- Rank RO
- #34.032
- CITY DINER SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 30
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #35.069
- ROHAUS SRL
- Revenue
- 7M
- Employees
- 30
- Profit
- 792K
- Rank RO
- #35.124
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| EDAR KAFE S.R.L.(current) | 7.1M | 29 | 131K | #34.547 |
| SARA & FRIENDS S.R.L. | 7.5M | 29 | -762K | #33.031 |
| GR�TAR �I VORBE SRL | 6.6M | 27 | -101K | #36.824 |
| BOGDANTUR SRL | 7.2M | 29 | 1.4M | #33.998 |
| VELDONI INTERNATIONAL PROD SRL | 6.8M | 33 | 974K | #35.774 |
| JRT COMPANY SRL | 7.4M | 29 | 1.6M | #33.508 |
| RATIPEST PROD SRL | 7.2M | 30 | 626K | #34.062 |
| TYCHI AMETIST S.R.L. | 6.8M | 29 | 182K | #36.000 |
| GENERAL DI S.A. | 7.2M | 30 | 2.8M | #34.032 |
| CITY DINER SRL | 7M | 30 | 1.1M | #35.069 |
| ROHAUS SRL | 7M | 30 | 792K | #35.124 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | EDAR KAFE S.R.L.(you) | SARA & FRIENDS S.R.L. | GR�TAR �I VORBE SRL | BOGDANTUR SRL | VELDONI INTERNATIONAL PROD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 7.1M | 7.5M | 6.6M | 7.2M | 6.8M |
| Profit | 131K | -762K | -101K | 1.4M | 974K |
| Margin | 1,9% | -10,2% | -1,5% | 18,7% | 14,3% |
| Employees | 29 | 29 | 27 | 29 | 33 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “EDAR KAFE S.R.L.”.