ECVESTRIA EVENTS S.R.L.
Revenue
1.7M
2024
Profit
304K
2024
Employees
8
2024
Margin
14,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ECVESTRIA EVENTS S.R.L. este o companie mică din sectorul Cazare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #1.037 la cifra de afaceri, #893 la profit, #1.027 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ECVESTRIA EVENTS S.R.L. este o companie mică din sectorul Cazare, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #1.037 la cifra de afaceri, #893 la profit, #1.027 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.6× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Compania este 2.1× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DALUMAXIN S.R.L. | 1.9M | 8 | Cazare |
| CHANCE CLINIC MED S.R.L. | 2.1M | 8 | Cazare |
| ANA PROD 2000 SRL | 2.1M | 8 | Cazare |
| SIBIEL TURISM SG SRL | 2.1M | 8 | Cazare |
| PENSIUNEA RUSTIK LANCRAM S.R.L. | 2.2M | 8 | Cazare |
| ADMIN SOFTWARE SRL | 2M | 8 | Cazare |
| ALIDA EVENIMENTE S.R.L. | 2.2M | 7 | Cazare |
| ROKLAND SRL | 2M | 9 | Cazare |
| SERVIMPEX C.I.A. SRL | 1.7M | 8 | Cazare |
| SICULICIDIUM SRL | 2M | 8 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.4%
- CA / angajat
- 263K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.7M
- Profit net
- 304K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.7M | 304K | 8 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ECVESTRIA EVENTS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ECVESTRIA EVENTS S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 8
- Profit
- 304K
- Rank RO
- #91.951
- DALUMAXIN S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 8
- Profit
- 449K
- Rank RO
- #97.592
- CHANCE CLINIC MED S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 273K
- Rank RO
- #91.923
- ANA PROD 2000 SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 734K
- Rank RO
- #92.649
- SIBIEL TURISM SG SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 518K
- Rank RO
- #90.423
- PENSIUNEA RUSTIK LANCRAM S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 447K
- Rank RO
- #89.819
- ADMIN SOFTWARE SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 73K
- Rank RO
- #94.507
- ALIDA EVENIMENTE S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 352K
- Rank RO
- #88.788
- ROKLAND SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 9
- Profit
- 749K
- Rank RO
- #96.161
- SERVIMPEX C.I.A. SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 8
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #106.672
- SICULICIDIUM SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 42.5K
- Rank RO
- #95.716
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ECVESTRIA EVENTS S.R.L.(current) | 1.7M | 8 | 304K | #91.951 |
| DALUMAXIN S.R.L. | 1.9M | 8 | 449K | #97.592 |
| CHANCE CLINIC MED S.R.L. | 2.1M | 8 | 273K | #91.923 |
| ANA PROD 2000 SRL | 2.1M | 8 | 734K | #92.649 |
| SIBIEL TURISM SG SRL | 2.1M | 8 | 518K | #90.423 |
| PENSIUNEA RUSTIK LANCRAM S.R.L. | 2.2M | 8 | 447K | #89.819 |
| ADMIN SOFTWARE SRL | 2M | 8 | 73K | #94.507 |
| ALIDA EVENIMENTE S.R.L. | 2.2M | 7 | 352K | #88.788 |
| ROKLAND SRL | 2M | 9 | 749K | #96.161 |
| SERVIMPEX C.I.A. SRL | 1.7M | 8 | 3.9K | #106.672 |
| SICULICIDIUM SRL | 2M | 8 | 42.5K | #95.716 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ECVESTRIA EVENTS S.R.L.(you) | DALUMAXIN S.R.L. | CHANCE CLINIC MED S.R.L. | ANA PROD 2000 SRL | SIBIEL TURISM SG SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.7M | 1.9M | 2.1M | 2.1M | 2.1M |
| Profit | 304K | 449K | 273K | 734K | 518K |
| Margin | 14,4% | 23,1% | 13,0% | 35,3% | 24,1% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ECVESTRIA EVENTS S.R.L.”.