DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
460K
2024
Profit
180K
2024
Employees
2
2024
Margin
39,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 460K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #9.810 la cifra de afaceri, #13.535 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 460K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #9.810 la cifra de afaceri, #13.535 la profit, #2.940 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 2.6× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RAAH TECHNOLOGIES S.R.L. | 455K | 2 | IT |
| ADAXION CONSULT S.R.L. | 467K | 2 | IT |
| SOFTWARE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. | 477K | 2 | IT |
| COS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 485K | 2 | IT |
| MCLADE S.R.L. | 424K | 2 | IT |
| TECHSIP S.R.L. | 502K | 2 | IT |
| RARA IT SOLUTIONS S.R.L. | 412K | 2 | IT |
| NEUROSTAR SERVICES SRL | 409K | 2 | IT |
| ABC QUICKSOFT S.R.L. | 409K | 2 | IT |
| SOFTLINE SRL | 403K | 2 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 39.0%
- CA / angajat
- 230K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 460K
- Profit net
- 180K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 460K | 180K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 460K
- Employees
- 2
- Profit
- 180K
- Rank RO
- #239.357
- RAAH TECHNOLOGIES S.R.L.
- Revenue
- 455K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #240.988
- ADAXION CONSULT S.R.L.
- Revenue
- 467K
- Employees
- 2
- Profit
- -3.4K
- Rank RO
- #237.651
- SOFTWARE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 477K
- Employees
- 2
- Profit
- 223K
- Rank RO
- #234.775
- COS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 485K
- Employees
- 2
- Profit
- 84K
- Rank RO
- #232.718
- MCLADE S.R.L.
- Revenue
- 424K
- Employees
- 2
- Profit
- 249K
- Rank RO
- #250.322
- TECHSIP S.R.L.
- Revenue
- 502K
- Employees
- 2
- Profit
- 344K
- Rank RO
- #228.348
- RARA IT SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 412K
- Employees
- 2
- Profit
- 31.9K
- Rank RO
- #254.296
- NEUROSTAR SERVICES SRL
- Revenue
- 409K
- Employees
- 2
- Profit
- 260K
- Rank RO
- #255.056
- ABC QUICKSOFT S.R.L.
- Revenue
- 409K
- Employees
- 2
- Profit
- 292K
- Rank RO
- #255.082
- SOFTLINE SRL
- Revenue
- 403K
- Employees
- 2
- Profit
- 216K
- Rank RO
- #257.131
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.(current) | 460K | 2 | 180K | #239.357 |
| RAAH TECHNOLOGIES S.R.L. | 455K | 2 | 12.5K | #240.988 |
| ADAXION CONSULT S.R.L. | 467K | 2 | -3.4K | #237.651 |
| SOFTWARE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. | 477K | 2 | 223K | #234.775 |
| COS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 485K | 2 | 84K | #232.718 |
| MCLADE S.R.L. | 424K | 2 | 249K | #250.322 |
| TECHSIP S.R.L. | 502K | 2 | 344K | #228.348 |
| RARA IT SOLUTIONS S.R.L. | 412K | 2 | 31.9K | #254.296 |
| NEUROSTAR SERVICES SRL | 409K | 2 | 260K | #255.056 |
| ABC QUICKSOFT S.R.L. | 409K | 2 | 292K | #255.082 |
| SOFTLINE SRL | 403K | 2 | 216K | #257.131 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.(you) | RAAH TECHNOLOGIES S.R.L. | ADAXION CONSULT S.R.L. | SOFTWARE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. | COS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 460K | 455K | 467K | 477K | 485K |
| Profit | 180K | 12.5K | -3.4K | 223K | 84K |
| Margin | 39,0% | 2,8% | -0,7% | 46,7% | 17,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DYNAFLUX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.”.