DUAMLASIA SRL
Revenue
281K
2024
Profit
-92.1K
2024
Employees
4
2024
Margin
-32,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DUAMLASIA SRL este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 281K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #45.783 la cifra de afaceri, #125.346 la profit, #12.305 la număr angajați din 130.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DUAMLASIA SRL este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 281K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -32.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #45.783 la cifra de afaceri, #125.346 la profit, #12.305 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -8.9× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SILMANIS COM SRL | 280K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| ROXIVIOVAS COM S.R.L. | 274K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| PIRANDONEL COM S.R.L. | 296K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| ILLUMIA DESIGN S.R.L. | 299K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| MARANATA 2006 SRL | 281K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| ADSIL MOBILE SRL | 281K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| IREYLER SRL | 281K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| DAN ARTIGIANI S.R.L. | 281K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| NORIM COMER� S.R.L. | 281K | 4 | Comerț cu amănuntul |
| VIMONI DELICE GRUP S.R.L. | 282K | 4 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRAILA
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -32.7%
- CA / angajat
- 70.3K
- Scor risc (0–100)
- 66
- Percentil piață (CA)
- Top 36%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 281K
- Profit net
- -92.1K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 281K | -92.1K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DUAMLASIA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DUAMLASIA SRL(current)
- Revenue
- 281K
- Employees
- 4
- Profit
- -92.1K
- Rank RO
- #322.552
- SILMANIS COM SRL
- Revenue
- 280K
- Employees
- 4
- Profit
- -117K
- Rank RO
- #323.298
- ROXIVIOVAS COM S.R.L.
- Revenue
- 274K
- Employees
- 4
- Profit
- -5.7K
- Rank RO
- #328.173
- PIRANDONEL COM S.R.L.
- Revenue
- 296K
- Employees
- 4
- Profit
- -96.8K
- Rank RO
- #306.388
- ILLUMIA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 299K
- Employees
- 4
- Profit
- -25.2K
- Rank RO
- #299.508
- MARANATA 2006 SRL
- Revenue
- 281K
- Employees
- 4
- Profit
- 9.5K
- Rank RO
- #322.606
- ADSIL MOBILE SRL
- Revenue
- 281K
- Employees
- 4
- Profit
- 323 lei
- Rank RO
- #322.495
- IREYLER SRL
- Revenue
- 281K
- Employees
- 4
- Profit
- 41.9K
- Rank RO
- #322.763
- DAN ARTIGIANI S.R.L.
- Revenue
- 281K
- Employees
- 4
- Profit
- -56.9K
- Rank RO
- #322.264
- NORIM COMER� S.R.L.
- Revenue
- 281K
- Employees
- 4
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #322.898
- VIMONI DELICE GRUP S.R.L.
- Revenue
- 282K
- Employees
- 4
- Profit
- -36.8K
- Rank RO
- #322.078
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DUAMLASIA SRL(current) | 281K | 4 | -92.1K | #322.552 |
| SILMANIS COM SRL | 280K | 4 | -117K | #323.298 |
| ROXIVIOVAS COM S.R.L. | 274K | 4 | -5.7K | #328.173 |
| PIRANDONEL COM S.R.L. | 296K | 4 | -96.8K | #306.388 |
| ILLUMIA DESIGN S.R.L. | 299K | 4 | -25.2K | #299.508 |
| MARANATA 2006 SRL | 281K | 4 | 9.5K | #322.606 |
| ADSIL MOBILE SRL | 281K | 4 | 323 lei | #322.495 |
| IREYLER SRL | 281K | 4 | 41.9K | #322.763 |
| DAN ARTIGIANI S.R.L. | 281K | 4 | -56.9K | #322.264 |
| NORIM COMER� S.R.L. | 281K | 4 | 7.8K | #322.898 |
| VIMONI DELICE GRUP S.R.L. | 282K | 4 | -36.8K | #322.078 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DUAMLASIA SRL(you) | SILMANIS COM SRL | ROXIVIOVAS COM S.R.L. | PIRANDONEL COM S.R.L. | ILLUMIA DESIGN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 281K | 280K | 274K | 296K | 299K |
| Profit | -92.1K | -117K | -5.7K | -96.8K | -25.2K |
| Margin | -32,7% | -41,9% | -2,1% | -32,7% | -8,4% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DUAMLASIA SRL”.