DU�U-NAC S.R.L.
Revenue
91.7K
2024
Profit
51.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
56,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DU�U-NAC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 91.7K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #23.840 la cifra de afaceri, #12.199 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 56.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DU�U-NAC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 91.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 56.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #23.840 la cifra de afaceri, #12.199 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 5.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALPAEM ALPA S.R.L. | 91.8K | 1 | Construcții |
| FAMPATI SRL | 92.7K | 1 | Construcții |
| BLAU GRUP ROT SRL | 92.9K | 1 | Construcții |
| HAHUE INSTAL S.R.L. | 93.8K | 1 | Construcții |
| LEVIC WOOD SRL | 94.6K | 1 | Construcții |
| ANDREI GABRIEL EXCAV�RI S.R.L. | 88.8K | 1 | Construcții |
| KARBEZMAN PRESTALL S.R.L. | 94.9K | 1 | Construcții |
| ESP TERMOLINE SRL | 88.2K | 1 | Construcții |
| CLAR & COSMOB S.R.L. | 95.4K | 1 | Construcții |
| ELPROMPT S.R.L. | 95.7K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 56.4%
- CA / angajat
- 91.7K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 91.7K
- Profit net
- 51.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 91.7K | 51.8K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DU�U-NAC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DU�U-NAC S.R.L.(current)
- Revenue
- 91.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 51.8K
- Rank RO
- #501.609
- ALPAEM ALPA S.R.L.
- Revenue
- 91.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 29.4K
- Rank RO
- #501.544
- FAMPATI SRL
- Revenue
- 92.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -95.3K
- Rank RO
- #500.163
- BLAU GRUP ROT SRL
- Revenue
- 92.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.3K
- Rank RO
- #499.977
- HAHUE INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 93.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 13K
- Rank RO
- #498.683
- LEVIC WOOD SRL
- Revenue
- 94.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #497.607
- ANDREI GABRIEL EXCAV�RI S.R.L.
- Revenue
- 88.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 39.6K
- Rank RO
- #505.784
- KARBEZMAN PRESTALL S.R.L.
- Revenue
- 94.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.9K
- Rank RO
- #497.306
- ESP TERMOLINE SRL
- Revenue
- 88.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -74.1K
- Rank RO
- #506.646
- CLAR & COSMOB S.R.L.
- Revenue
- 95.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #496.548
- ELPROMPT S.R.L.
- Revenue
- 95.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -1K
- Rank RO
- #496.228
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DU�U-NAC S.R.L.(current) | 91.7K | 1 | 51.8K | #501.609 |
| ALPAEM ALPA S.R.L. | 91.8K | 1 | 29.4K | #501.544 |
| FAMPATI SRL | 92.7K | 1 | -95.3K | #500.163 |
| BLAU GRUP ROT SRL | 92.9K | 1 | -20.3K | #499.977 |
| HAHUE INSTAL S.R.L. | 93.8K | 1 | 13K | #498.683 |
| LEVIC WOOD SRL | 94.6K | 1 | 2K | #497.607 |
| ANDREI GABRIEL EXCAV�RI S.R.L. | 88.8K | 1 | 39.6K | #505.784 |
| KARBEZMAN PRESTALL S.R.L. | 94.9K | 1 | 8.9K | #497.306 |
| ESP TERMOLINE SRL | 88.2K | 1 | -74.1K | #506.646 |
| CLAR & COSMOB S.R.L. | 95.4K | 1 | 5.4K | #496.548 |
| ELPROMPT S.R.L. | 95.7K | 1 | -1K | #496.228 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DU�U-NAC S.R.L.(you) | ALPAEM ALPA S.R.L. | FAMPATI SRL | BLAU GRUP ROT SRL | HAHUE INSTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 91.7K | 91.8K | 92.7K | 92.9K | 93.8K |
| Profit | 51.8K | 29.4K | -95.3K | -20.3K | 13K |
| Margin | 56,4% | 32,1% | -102,8% | -21,8% | 13,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DU�U-NAC S.R.L.”.