DRINK CONSULTING SRL
Revenue
14.2K
2024
Profit
-21.9K
2024
Employees
0
2024
Margin
-154,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DRINK CONSULTING SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 14.2K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.252 la cifra de afaceri, #24.221 la profit, #19.032 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DRINK CONSULTING SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 14.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -154.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #21.252 la cifra de afaceri, #24.221 la profit, #19.032 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -23.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SALSA PLAZA SRL | 14.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| MOSOI RESORT S.R.L. | 13.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| CAOLIN TEAM S.R.L. | 13.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| SMOKING GRILL S.R.L. | 13.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| GMI CAFE & WINE SRL | 15.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| SUNNYBOATS S.R.L. | 15.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| QUATRO BISTRO S.R.L. | 15.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| FRIES BROTHERS S.R.L. | 16.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| SAN ATLANTIC S.R.L. | 12.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| ZSODEX�IMPEX S.R.L. | 12.4K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -154.2%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 14.2K
- Profit net
- -21.9K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 14.2K | -21.9K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DRINK CONSULTING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DRINK CONSULTING SRL(current)
- Revenue
- 14.2K
- Employees
- 0
- Profit
- -21.9K
- Rank RO
- #649.127
- SALSA PLAZA SRL
- Revenue
- 14.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 744 lei
- Rank RO
- #648.034
- MOSOI RESORT S.R.L.
- Revenue
- 13.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #650.600
- CAOLIN TEAM S.R.L.
- Revenue
- 13.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -221 lei
- Rank RO
- #650.961
- SMOKING GRILL S.R.L.
- Revenue
- 13.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #651.586
- GMI CAFE & WINE SRL
- Revenue
- 15.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.2K
- Rank RO
- #646.042
- SUNNYBOATS S.R.L.
- Revenue
- 15.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.5K
- Rank RO
- #645.319
- QUATRO BISTRO S.R.L.
- Revenue
- 15.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #644.790
- FRIES BROTHERS S.R.L.
- Revenue
- 16.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -63.2K
- Rank RO
- #643.287
- SAN ATLANTIC S.R.L.
- Revenue
- 12.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -34K
- Rank RO
- #654.186
- ZSODEX�IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #654.602
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DRINK CONSULTING SRL(current) | 14.2K | 0 | -21.9K | #649.127 |
| SALSA PLAZA SRL | 14.6K | 1 | 744 lei | #648.034 |
| MOSOI RESORT S.R.L. | 13.7K | 1 | 11.1K | #650.600 |
| CAOLIN TEAM S.R.L. | 13.6K | 1 | -221 lei | #650.961 |
| SMOKING GRILL S.R.L. | 13.4K | 1 | 2.4K | #651.586 |
| GMI CAFE & WINE SRL | 15.2K | 1 | -5.2K | #646.042 |
| SUNNYBOATS S.R.L. | 15.4K | 1 | 5.5K | #645.319 |
| QUATRO BISTRO S.R.L. | 15.6K | 1 | 2.9K | #644.790 |
| FRIES BROTHERS S.R.L. | 16.1K | 1 | -63.2K | #643.287 |
| SAN ATLANTIC S.R.L. | 12.5K | 1 | -34K | #654.186 |
| ZSODEX�IMPEX S.R.L. | 12.4K | 1 | -8K | #654.602 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DRINK CONSULTING SRL(you) | SALSA PLAZA SRL | MOSOI RESORT S.R.L. | CAOLIN TEAM S.R.L. | SMOKING GRILL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 14.2K | 14.6K | 13.7K | 13.6K | 13.4K |
| Profit | -21.9K | 744 lei | 11.1K | -221 lei | 2.4K |
| Margin | -154,2% | 5,1% | 81,2% | -1,6% | 17,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DRINK CONSULTING SRL”.