DOTU� MARM SRL
Revenue
64.6K
2024
Profit
-12.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
-18,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DOTU� MARM SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 64.6K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.667 la cifra de afaceri, #31.609 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DOTU� MARM SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 64.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -18.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.667 la cifra de afaceri, #31.609 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.7× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALUMIAMAR S.R.L. | 63.6K | 1 | Construcții |
| SIV INSTAL S.R.L. | 65.6K | 1 | Construcții |
| SOLAR ELECTRO S.R.L. | 62.9K | 1 | Construcții |
| CONCRETE JUNGLE S.R.L. | 62.3K | 1 | Construcții |
| OVI THERMOTECH S.R.L. | 67.8K | 1 | Construcții |
| TUDOR SERVICII EXCAVA�II S.R.L. | 60.9K | 1 | Construcții |
| DCD SERV S.R.L. | 69.5K | 1 | Construcții |
| MAX MAISTER S.R.L. | 59.7K | 1 | Construcții |
| IRDA NST S.R.L. | 59.7K | 1 | Construcții |
| CIPRIAN ART D&D S.R.L. | 69.9K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -18.7%
- CA / angajat
- 64.6K
- Scor risc (0–100)
- 59
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 64.6K
- Profit net
- -12.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 64.6K | -12.1K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DOTU� MARM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DOTU� MARM SRL(current)
- Revenue
- 64.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.1K
- Rank RO
- #542.242
- ALUMIAMAR S.R.L.
- Revenue
- 63.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #543.820
- SIV INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 65.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 218 lei
- Rank RO
- #540.460
- SOLAR ELECTRO S.R.L.
- Revenue
- 62.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #545.086
- CONCRETE JUNGLE S.R.L.
- Revenue
- 62.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #546.109
- OVI THERMOTECH S.R.L.
- Revenue
- 67.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 37.4K
- Rank RO
- #536.881
- TUDOR SERVICII EXCAVA�II S.R.L.
- Revenue
- 60.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.9K
- Rank RO
- #548.428
- DCD SERV S.R.L.
- Revenue
- 69.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.9K
- Rank RO
- #534.215
- MAX MAISTER S.R.L.
- Revenue
- 59.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -28.1K
- Rank RO
- #550.726
- IRDA NST S.R.L.
- Revenue
- 59.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.4K
- Rank RO
- #550.779
- CIPRIAN ART D&D S.R.L.
- Revenue
- 69.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #533.631
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DOTU� MARM SRL(current) | 64.6K | 1 | -12.1K | #542.242 |
| ALUMIAMAR S.R.L. | 63.6K | 1 | 3.6K | #543.820 |
| SIV INSTAL S.R.L. | 65.6K | 1 | 218 lei | #540.460 |
| SOLAR ELECTRO S.R.L. | 62.9K | 1 | 11.1K | #545.086 |
| CONCRETE JUNGLE S.R.L. | 62.3K | 1 | 2.8K | #546.109 |
| OVI THERMOTECH S.R.L. | 67.8K | 1 | 37.4K | #536.881 |
| TUDOR SERVICII EXCAVA�II S.R.L. | 60.9K | 1 | -30.9K | #548.428 |
| DCD SERV S.R.L. | 69.5K | 1 | -39.9K | #534.215 |
| MAX MAISTER S.R.L. | 59.7K | 1 | -28.1K | #550.726 |
| IRDA NST S.R.L. | 59.7K | 1 | 38.4K | #550.779 |
| CIPRIAN ART D&D S.R.L. | 69.9K | 1 | 4K | #533.631 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DOTU� MARM SRL(you) | ALUMIAMAR S.R.L. | SIV INSTAL S.R.L. | SOLAR ELECTRO S.R.L. | CONCRETE JUNGLE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 64.6K | 63.6K | 65.6K | 62.9K | 62.3K |
| Profit | -12.1K | 3.6K | 218 lei | 11.1K | 2.8K |
| Margin | -18,7% | 5,7% | 0,3% | 17,6% | 4,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DOTU� MARM SRL”.