DNRN & DIEE COM SRL
Revenue
90.6K
2024
Profit
4.7K
2024
Employees
1
2024
Margin
4,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DNRN & DIEE COM SRL este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 90.6K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #577 la cifra de afaceri, #510 la profit, #408 la număr angajați din 888 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DNRN & DIEE COM SRL este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 90.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #577 la cifra de afaceri, #510 la profit, #408 la număr angajați din 888 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 26) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 21.3M lei
- Marjă medie
- 3.8%
- Angajați medie
- 37
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 0.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 26) — 2024
Industry size
18.9B
RON revenue
Total companies
888
Total employees
32.564
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AMIICA SRL | 109K | 1 | Fabricare |
| MAST 97 OPTICA S.R.L. | 108K | 1 | Fabricare |
| R & D SOFTWARE SOLUTIONS SRL | 100K | 1 | Fabricare |
| PULSTECH IQ TECHNOLOGY SRL | 98.8K | 1 | Fabricare |
| AMPER ELECTROTERM S.R.L. | 113K | 1 | Fabricare |
| SMART ELECTRONIC S.R.L. | 97.5K | 1 | Fabricare |
| R & R S.R.L. | 117K | 1 | Fabricare |
| DANIEL ELECTRONICS & WINDING SOLUTIONS SRL | 117K | 1 | Fabricare |
| OPTICA TRUSCA SRL | 108K | 1 | Fabricare |
| STRESSLESS SRL | 108K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 26)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.2%
- CA / angajat
- 113K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 53%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 90.6K
- Profit net
- 4.7K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 90.6K | 4.7K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 26)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DNRN & DIEE COM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DNRN & DIEE COM SRL(current)
- Revenue
- 90.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #474.407
- AMIICA SRL
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.7K
- Rank RO
- #478.699
- MAST 97 OPTICA S.R.L.
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.1K
- Rank RO
- #480.375
- R & D SOFTWARE SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 100K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.4K
- Rank RO
- #489.851
- PULSTECH IQ TECHNOLOGY SRL
- Revenue
- 98.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #492.142
- AMPER ELECTROTERM S.R.L.
- Revenue
- 113K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #474.470
- SMART ELECTRONIC S.R.L.
- Revenue
- 97.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 51.1K
- Rank RO
- #493.818
- R & R S.R.L.
- Revenue
- 117K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #469.248
- DANIEL ELECTRONICS & WINDING SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 117K
- Employees
- 1
- Profit
- 18K
- Rank RO
- #469.223
- OPTICA TRUSCA SRL
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #480.062
- STRESSLESS SRL
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 100K
- Rank RO
- #480.331
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DNRN & DIEE COM SRL(current) | 90.6K | 1 | 4.7K | #474.407 |
| AMIICA SRL | 109K | 1 | -6.7K | #478.699 |
| MAST 97 OPTICA S.R.L. | 108K | 1 | 13.1K | #480.375 |
| R & D SOFTWARE SOLUTIONS SRL | 100K | 1 | -35.4K | #489.851 |
| PULSTECH IQ TECHNOLOGY SRL | 98.8K | 1 | 7.3K | #492.142 |
| AMPER ELECTROTERM S.R.L. | 113K | 1 | 1.9K | #474.470 |
| SMART ELECTRONIC S.R.L. | 97.5K | 1 | 51.1K | #493.818 |
| R & R S.R.L. | 117K | 1 | 3.1K | #469.248 |
| DANIEL ELECTRONICS & WINDING SOLUTIONS SRL | 117K | 1 | 18K | #469.223 |
| OPTICA TRUSCA SRL | 108K | 1 | 5K | #480.062 |
| STRESSLESS SRL | 108K | 1 | 100K | #480.331 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DNRN & DIEE COM SRL(you) | AMIICA SRL | MAST 97 OPTICA S.R.L. | R & D SOFTWARE SOLUTIONS SRL | PULSTECH IQ TECHNOLOGY SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 90.6K | 109K | 108K | 100K | 98.8K |
| Profit | 4.7K | -6.7K | 13.1K | -35.4K | 7.3K |
| Margin | 4,2% | -6,1% | 12,1% | -35,3% | 7,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DNRN & DIEE COM SRL”.