Competitori și alternative la DIVANIX CONF SRL
Companii similare cu DIVANIX CONF SRL în România: aceeași industrie (CAEN 25), același județ (VRANCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| DIVANIX CONF SRL | 19.8K | 16.3K | — | #587.896 | #6.414 |
| ROBEDIL VRANCEA S.R.L. | 39.2K | 1.2K | — | #588.749 | #6.424 |
| NALVIMIN TEHNO S.R.L. | 43.5K | -5.7K | — | #580.177 | #6.356 |
| ALFABLOC SERV SRL | 34.7K | -13.5K | 1 | #597.995 | #6.492 |
| ATCS SERVCONF S.R.L. | 39.6K | 5.6K | 1 | #587.953 | #6.415 |
| NECMAR NP S.R.L. | 39.4K | 909 lei | 1 | #588.292 | #6.418 |
| SINERGIC GROUP INDUSTRY SRL | 39.4K | -193K | 1 | #588.335 | #6.419 |
| KAPA MONTAGGI RO S.R.L. | 39.8K | 7.7K | — | #587.450 | #6.413 |
| CRISTYMIH-SERVICE S.R.L. | 39.8K | 4.7K | — | #587.429 | #6.412 |
| CER LKW TOP SERVICE S.R.L. | 39.8K | 12.8K | — | #587.409 | #6.411 |
| DANNY IRON GLOW S.R.L. | 39.4K | -47.2K | 1 | #588.403 | #6.420 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 25, județ VRANCEA, cu venituri și angajați similari cu DIVANIX CONF SRL.
- ROBEDIL VRANCEA S.R.L. · VRANCEA · 39.2K · Rank #588.749
- NALVIMIN TEHNO S.R.L. · VRANCEA · 43.5K · Rank #580.177
- ALFABLOC SERV SRL · VRANCEA · 34.7K · Rank #597.995
- ATCS SERVCONF S.R.L. · BACAU · 39.6K · Rank #587.953
- NECMAR NP S.R.L. · ARGES · 39.4K · Rank #588.292
- SINERGIC GROUP INDUSTRY SRL · BACAU · 39.4K · Rank #588.335
- KAPA MONTAGGI RO S.R.L. · MARAMURES · 39.8K · Rank #587.450
- CRISTYMIH-SERVICE S.R.L. · BUCURESTI · 39.8K · Rank #587.429
- CER LKW TOP SERVICE S.R.L. · ARGES · 39.8K · Rank #587.409
- DANNY IRON GLOW S.R.L. · SUCEAVA · 39.4K · Rank #588.403