DILMAR TOP CONSTRUCT SRL
Revenue
13K
2024
Profit
5.5K
2024
Employees
1
2024
Margin
41,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DILMAR TOP CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 13K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #38.611 la cifra de afaceri, #24.148 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DILMAR TOP CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 13K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 41.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #38.611 la cifra de afaceri, #24.148 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 4.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PANCO SA | 13K | 1 | Construcții |
| FINEDILRO GRUP S.R.L. | 12.9K | 1 | Construcții |
| ESTETIC SILVER CONSTRUCT SRL | 12.8K | 1 | Construcții |
| WESTORIA PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L. | 13.2K | 1 | Construcții |
| RFS INVESTMENT GROUP SRL | 12.8K | 1 | Construcții |
| TRANSILVANIA PLAZA SRL | 12.8K | 1 | Construcții |
| VICTORION CONSTRUCT S.R.L. | 13.2K | 1 | Construcții |
| ADI CONSTRUCT KATAVOO S.R.L. | 12.8K | 1 | Construcții |
| CONSTRUCT RENOVARI AMBIENT S.R.L. | 13.2K | 1 | Construcții |
| RADICAL ARBEIT S.R.L. | 13.3K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 41.9%
- CA / angajat
- 13K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 13K
- Profit net
- 5.5K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 13K | 5.5K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DILMAR TOP CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DILMAR TOP CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 13K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.5K
- Rank RO
- #652.604
- PANCO SA
- Revenue
- 13K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.8K
- Rank RO
- #652.715
- FINEDILRO GRUP S.R.L.
- Revenue
- 12.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.7K
- Rank RO
- #653.064
- ESTETIC SILVER CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 12.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -339 lei
- Rank RO
- #653.098
- WESTORIA PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 13.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.3M
- Rank RO
- #652.138
- RFS INVESTMENT GROUP SRL
- Revenue
- 12.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #653.179
- TRANSILVANIA PLAZA SRL
- Revenue
- 12.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #653.193
- VICTORION CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 13.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.2K
- Rank RO
- #652.004
- ADI CONSTRUCT KATAVOO S.R.L.
- Revenue
- 12.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -70.3K
- Rank RO
- #653.244
- CONSTRUCT RENOVARI AMBIENT S.R.L.
- Revenue
- 13.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.6K
- Rank RO
- #651.988
- RADICAL ARBEIT S.R.L.
- Revenue
- 13.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -44.9K
- Rank RO
- #651.811
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DILMAR TOP CONSTRUCT SRL(current) | 13K | 1 | 5.5K | #652.604 |
| PANCO SA | 13K | 1 | -4.8K | #652.715 |
| FINEDILRO GRUP S.R.L. | 12.9K | 1 | -42.7K | #653.064 |
| ESTETIC SILVER CONSTRUCT SRL | 12.8K | 1 | -339 lei | #653.098 |
| WESTORIA PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L. | 13.2K | 1 | -1.3M | #652.138 |
| RFS INVESTMENT GROUP SRL | 12.8K | 1 | -10.8K | #653.179 |
| TRANSILVANIA PLAZA SRL | 12.8K | 1 | 4.5K | #653.193 |
| VICTORION CONSTRUCT S.R.L. | 13.2K | 1 | -25.2K | #652.004 |
| ADI CONSTRUCT KATAVOO S.R.L. | 12.8K | 1 | -70.3K | #653.244 |
| CONSTRUCT RENOVARI AMBIENT S.R.L. | 13.2K | 1 | -19.6K | #651.988 |
| RADICAL ARBEIT S.R.L. | 13.3K | 1 | -44.9K | #651.811 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DILMAR TOP CONSTRUCT SRL(you) | PANCO SA | FINEDILRO GRUP S.R.L. | ESTETIC SILVER CONSTRUCT SRL | WESTORIA PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 13K | 13K | 12.9K | 12.8K | 13.2K |
| Profit | 5.5K | -4.8K | -42.7K | -339 lei | -1.3M |
| Margin | 41,9% | -37,3% | -331,5% | -2,6% | -9633,5% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DILMAR TOP CONSTRUCT SRL”.