DEVFUSION HUB S.R.L.
Revenue
86.3K
2024
Profit
33.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
39,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DEVFUSION HUB S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 86.3K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #23.992 la cifra de afaceri, #21.613 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DEVFUSION HUB S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 86.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #23.992 la cifra de afaceri, #21.613 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TRES COMMAS SRL | 85.8K | 1 | IT |
| SOLU�II SOFT SRL | 87.6K | 1 | IT |
| SIGSOFT CYBERTECH S.R.L. | 87.7K | 1 | IT |
| DMG IT CONSULTING S.R.L. | 87.8K | 1 | IT |
| UJW CONSULTING S.R.L. | 84.3K | 1 | IT |
| PACO SERV SRL | 83.9K | 1 | IT |
| DIGITAL OUTPOST S.R.L. | 83.8K | 1 | IT |
| OPARDI SOFTWARE S.R.L. | 83.4K | 1 | IT |
| POWER IT DEVELOPMENT S.R.L. | 83K | 1 | IT |
| LEGIS SUPORT SRL | 91.1K | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 39.1%
- CA / angajat
- 86.3K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 57%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 86.3K
- Profit net
- 33.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 86.3K | 33.8K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DEVFUSION HUB S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DEVFUSION HUB S.R.L.(current)
- Revenue
- 86.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 33.8K
- Rank RO
- #509.161
- TRES COMMAS SRL
- Revenue
- 85.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 26.4K
- Rank RO
- #509.942
- SOLU�II SOFT SRL
- Revenue
- 87.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.3K
- Rank RO
- #507.371
- SIGSOFT CYBERTECH S.R.L.
- Revenue
- 87.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.4K
- Rank RO
- #507.176
- DMG IT CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 87.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #507.079
- UJW CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 84.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 44.1K
- Rank RO
- #512.080
- PACO SERV SRL
- Revenue
- 83.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.5K
- Rank RO
- #512.672
- DIGITAL OUTPOST S.R.L.
- Revenue
- 83.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.7K
- Rank RO
- #512.809
- OPARDI SOFTWARE S.R.L.
- Revenue
- 83.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.7K
- Rank RO
- #513.384
- POWER IT DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 83K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.7K
- Rank RO
- #513.833
- LEGIS SUPORT SRL
- Revenue
- 91.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -114K
- Rank RO
- #502.401
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DEVFUSION HUB S.R.L.(current) | 86.3K | 1 | 33.8K | #509.161 |
| TRES COMMAS SRL | 85.8K | 1 | 26.4K | #509.942 |
| SOLU�II SOFT SRL | 87.6K | 1 | -35.3K | #507.371 |
| SIGSOFT CYBERTECH S.R.L. | 87.7K | 1 | 17.4K | #507.176 |
| DMG IT CONSULTING S.R.L. | 87.8K | 1 | 2K | #507.079 |
| UJW CONSULTING S.R.L. | 84.3K | 1 | 44.1K | #512.080 |
| PACO SERV SRL | 83.9K | 1 | 14.5K | #512.672 |
| DIGITAL OUTPOST S.R.L. | 83.8K | 1 | 32.7K | #512.809 |
| OPARDI SOFTWARE S.R.L. | 83.4K | 1 | 27.7K | #513.384 |
| POWER IT DEVELOPMENT S.R.L. | 83K | 1 | 11.7K | #513.833 |
| LEGIS SUPORT SRL | 91.1K | 1 | -114K | #502.401 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DEVFUSION HUB S.R.L.(you) | TRES COMMAS SRL | SOLU�II SOFT SRL | SIGSOFT CYBERTECH S.R.L. | DMG IT CONSULTING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 86.3K | 85.8K | 87.6K | 87.7K | 87.8K |
| Profit | 33.8K | 26.4K | -35.3K | 17.4K | 2K |
| Margin | 39,1% | 30,7% | -40,4% | 19,8% | 2,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DEVFUSION HUB S.R.L.”.