DESALL ART S.R.L.
Revenue
62.4K
2024
Profit
-6.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
-10,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DESALL ART S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 62.4K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.083 la cifra de afaceri, #6.761 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DESALL ART S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 62.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -10.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.083 la cifra de afaceri, #6.761 la profit, #6.618 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.8× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RAMCO PIPE SERVICES SRL | 63.4K | 1 | Fabricare |
| CONSTRUC�II IMPEX S.R.L. | 60.7K | 1 | Fabricare |
| MICHELE TRADING S.R.L. | 65.5K | 1 | Fabricare |
| CLAUPET FIER S.R.L. | 55.6K | 1 | Fabricare |
| LUXURY ELEMENTS S.R.L. | 62.4K | 1 | Fabricare |
| GURGHIAN COM S.R.L. | 62.4K | 1 | Fabricare |
| FAURAR STEEL S.R.L. | 62.5K | 1 | Fabricare |
| TOTAL C & V SOLUTIONS S.R.L. | 62.5K | 1 | Fabricare |
| Firma (CUI 50462286) | 62.5K | 1 | Fabricare |
| ART FOUR DESIGN S.R.L. | 62.2K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -10.4%
- Scor risc (0–100)
- 55
- Percentil piață (CA)
- Top 61%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 62.4K
- Profit net
- -6.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 62.4K | -6.5K | — |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DESALL ART S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DESALL ART S.R.L.(current)
- Revenue
- 62.4K
- Employees
- 0
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #545.887
- RAMCO PIPE SERVICES SRL
- Revenue
- 63.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -1M
- Rank RO
- #544.205
- CONSTRUC�II IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 60.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #548.848
- MICHELE TRADING S.R.L.
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.3K
- Rank RO
- #540.628
- CLAUPET FIER S.R.L.
- Revenue
- 55.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #557.842
- LUXURY ELEMENTS S.R.L.
- Revenue
- 62.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.2K
- Rank RO
- #545.869
- GURGHIAN COM S.R.L.
- Revenue
- 62.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -873 lei
- Rank RO
- #545.942
- FAURAR STEEL S.R.L.
- Revenue
- 62.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.3K
- Rank RO
- #545.832
- TOTAL C & V SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 62.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.8K
- Rank RO
- #545.805
- Firma (CUI 50462286)
- Revenue
- 62.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.1K
- Rank RO
- #545.677
- ART FOUR DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 62.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.4K
- Rank RO
- #546.240
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DESALL ART S.R.L.(current) | 62.4K | 0 | -6.5K | #545.887 |
| RAMCO PIPE SERVICES SRL | 63.4K | 1 | -1M | #544.205 |
| CONSTRUC�II IMPEX S.R.L. | 60.7K | 1 | 2.5K | #548.848 |
| MICHELE TRADING S.R.L. | 65.5K | 1 | -7.3K | #540.628 |
| CLAUPET FIER S.R.L. | 55.6K | 1 | 3.2K | #557.842 |
| LUXURY ELEMENTS S.R.L. | 62.4K | 1 | -5.2K | #545.869 |
| GURGHIAN COM S.R.L. | 62.4K | 1 | -873 lei | #545.942 |
| FAURAR STEEL S.R.L. | 62.5K | 1 | 17.3K | #545.832 |
| TOTAL C & V SOLUTIONS S.R.L. | 62.5K | 1 | 21.8K | #545.805 |
| Firma (CUI 50462286) | 62.5K | 1 | -7.1K | #545.677 |
| ART FOUR DESIGN S.R.L. | 62.2K | 1 | -6.4K | #546.240 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DESALL ART S.R.L.(you) | RAMCO PIPE SERVICES SRL | CONSTRUC�II IMPEX S.R.L. | MICHELE TRADING S.R.L. | CLAUPET FIER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 62.4K | 63.4K | 60.7K | 65.5K | 55.6K |
| Profit | -6.5K | -1M | 2.5K | -7.3K | 3.2K |
| Margin | -10,4% | -1647,3% | 4,2% | -11,1% | 5,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DESALL ART S.R.L.”.