DES EXPERT SOLUTION SRL
Revenue
4.6M
2024
Profit
1.2M
2024
Employees
15
2024
Margin
25,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DES EXPERT SOLUTION SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #236 la cifra de afaceri, #165 la profit, #394 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DES EXPERT SOLUTION SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 4.6M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #236 la cifra de afaceri, #165 la profit, #394 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 5.9× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 3.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BFM FACILITY CONSULTING S.R.L. | 4.9M | 15 | Activități profesionale |
| MAYA & SARA & EVA LUX S.R.L. | 4.4M | 15 | Activități profesionale |
| GEMINI TRADE DDD SRL | 4.6M | 14 | Activități profesionale |
| MHS CORPORATE SERVICES LTD. LONDRA - SUCURSALA BUCURESTI | 4.4M | 18 | Activități profesionale |
| HSV INTER GRUP SRL | 4.8M | 14 | Activități profesionale |
| ROYAL CONSTRUCT BUCOVINA S.R.L. | 4.3M | 14 | Activități profesionale |
| AGRIANGEL SRL | 4.4M | 19 | Activități profesionale |
| OZONE SRL | 5.4M | 13 | Activități profesionale |
| CLEANSPOT TEAM S.R.L. | 4.7M | 17 | Activități profesionale |
| FULL ART ECO S.R.L. | 4.8M | 17 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 25.3%
- CA / angajat
- 308K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.6M
- Profit net
- 1.2M
- Angajați
- 15
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.6M | 1.2M | 15 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DES EXPERT SOLUTION SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DES EXPERT SOLUTION SRL(current)
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #49.131
- BFM FACILITY CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 15
- Profit
- 2.8M
- Rank RO
- #47.122
- MAYA & SARA & EVA LUX S.R.L.
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 15
- Profit
- 2.2M
- Rank RO
- #50.706
- GEMINI TRADE DDD SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 14
- Profit
- 2.3M
- Rank RO
- #49.668
- MHS CORPORATE SERVICES LTD. LONDRA - SUCURSALA BUCURESTI
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 18
- Profit
- 114K
- Rank RO
- #51.497
- HSV INTER GRUP SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 14
- Profit
- 1.7M
- Rank RO
- #47.333
- ROYAL CONSTRUCT BUCOVINA S.R.L.
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 14
- Profit
- 344K
- Rank RO
- #51.652
- AGRIANGEL SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 19
- Profit
- -1.9M
- Rank RO
- #51.293
- OZONE SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 13
- Profit
- 612K
- Rank RO
- #43.507
- CLEANSPOT TEAM S.R.L.
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 17
- Profit
- 2M
- Rank RO
- #48.094
- FULL ART ECO S.R.L.
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 17
- Profit
- -572K
- Rank RO
- #47.643
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DES EXPERT SOLUTION SRL(current) | 4.6M | 15 | 1.2M | #49.131 |
| BFM FACILITY CONSULTING S.R.L. | 4.9M | 15 | 2.8M | #47.122 |
| MAYA & SARA & EVA LUX S.R.L. | 4.4M | 15 | 2.2M | #50.706 |
| GEMINI TRADE DDD SRL | 4.6M | 14 | 2.3M | #49.668 |
| MHS CORPORATE SERVICES LTD. LONDRA - SUCURSALA BUCURESTI | 4.4M | 18 | 114K | #51.497 |
| HSV INTER GRUP SRL | 4.8M | 14 | 1.7M | #47.333 |
| ROYAL CONSTRUCT BUCOVINA S.R.L. | 4.3M | 14 | 344K | #51.652 |
| AGRIANGEL SRL | 4.4M | 19 | -1.9M | #51.293 |
| OZONE SRL | 5.4M | 13 | 612K | #43.507 |
| CLEANSPOT TEAM S.R.L. | 4.7M | 17 | 2M | #48.094 |
| FULL ART ECO S.R.L. | 4.8M | 17 | -572K | #47.643 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DES EXPERT SOLUTION SRL(you) | BFM FACILITY CONSULTING S.R.L. | MAYA & SARA & EVA LUX S.R.L. | GEMINI TRADE DDD SRL | MHS CORPORATE SERVICES LTD. LONDRA - SUCURSALA BUCURESTI |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.6M | 4.9M | 4.4M | 4.6M | 4.4M |
| Profit | 1.2M | 2.8M | 2.2M | 2.3M | 114K |
| Margin | 25,3% | 58,2% | 48,9% | 50,1% | 2,6% |
| Employees | 15 | 15 | 15 | 14 | 18 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DES EXPERT SOLUTION SRL”.