DELTENC S.R.L.
Revenue
263K
2024
Profit
-53.4K
2024
Employees
4
2024
Margin
-20,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DELTENC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 263K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #22.290 la cifra de afaceri, #48.571 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DELTENC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 263K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -20.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #22.290 la cifra de afaceri, #48.571 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -2.1× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SZABO BOYS S.R.L. | 267K | 4 | Construcții |
| INSTAL XAVER S.R.L. | 258K | 4 | Construcții |
| LUNALEXA PREST SRL | 256K | 4 | Construcții |
| RR CONST S.R.L. | 256K | 4 | Construcții |
| BAIMAION S.R.L. | 272K | 4 | Construcții |
| G & G SOLUTIONS SRL | 272K | 4 | Construcții |
| TOSCANA IMOBILIARIA SERVICE SRL | 278K | 4 | Construcții |
| AMERO CONSTRUCT INSTAL S.R.L. | 247K | 4 | Construcții |
| ROIND GROUP VENTURES S.R.L. | 247K | 4 | Construcții |
| CIOCART CONS SRL | 282K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -20.3%
- CA / angajat
- 65.8K
- Scor risc (0–100)
- 60
- Percentil piață (CA)
- Top 37%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 263K
- Profit net
- -53.4K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 263K | -53.4K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DELTENC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DELTENC S.R.L.(current)
- Revenue
- 263K
- Employees
- 4
- Profit
- -53.4K
- Rank RO
- #336.957
- SZABO BOYS S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 4
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #334.425
- INSTAL XAVER S.R.L.
- Revenue
- 258K
- Employees
- 4
- Profit
- -14.4K
- Rank RO
- #340.835
- LUNALEXA PREST SRL
- Revenue
- 256K
- Employees
- 4
- Profit
- 376 lei
- Rank RO
- #342.409
- RR CONST S.R.L.
- Revenue
- 256K
- Employees
- 4
- Profit
- 18.5K
- Rank RO
- #342.670
- BAIMAION S.R.L.
- Revenue
- 272K
- Employees
- 4
- Profit
- 135K
- Rank RO
- #330.520
- G & G SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 272K
- Employees
- 4
- Profit
- -88.5K
- Rank RO
- #330.367
- TOSCANA IMOBILIARIA SERVICE SRL
- Revenue
- 278K
- Employees
- 4
- Profit
- 44K
- Rank RO
- #325.683
- AMERO CONSTRUCT INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 247K
- Employees
- 4
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #348.858
- ROIND GROUP VENTURES S.R.L.
- Revenue
- 247K
- Employees
- 4
- Profit
- 4.2K
- Rank RO
- #349.083
- CIOCART CONS SRL
- Revenue
- 282K
- Employees
- 4
- Profit
- 61.2K
- Rank RO
- #321.417
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DELTENC S.R.L.(current) | 263K | 4 | -53.4K | #336.957 |
| SZABO BOYS S.R.L. | 267K | 4 | 2K | #334.425 |
| INSTAL XAVER S.R.L. | 258K | 4 | -14.4K | #340.835 |
| LUNALEXA PREST SRL | 256K | 4 | 376 lei | #342.409 |
| RR CONST S.R.L. | 256K | 4 | 18.5K | #342.670 |
| BAIMAION S.R.L. | 272K | 4 | 135K | #330.520 |
| G & G SOLUTIONS SRL | 272K | 4 | -88.5K | #330.367 |
| TOSCANA IMOBILIARIA SERVICE SRL | 278K | 4 | 44K | #325.683 |
| AMERO CONSTRUCT INSTAL S.R.L. | 247K | 4 | 2.3K | #348.858 |
| ROIND GROUP VENTURES S.R.L. | 247K | 4 | 4.2K | #349.083 |
| CIOCART CONS SRL | 282K | 4 | 61.2K | #321.417 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DELTENC S.R.L.(you) | SZABO BOYS S.R.L. | INSTAL XAVER S.R.L. | LUNALEXA PREST SRL | RR CONST S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 263K | 267K | 258K | 256K | 256K |
| Profit | -53.4K | 2K | -14.4K | 376 lei | 18.5K |
| Margin | -20,3% | 0,7% | -5,6% | 0,1% | 7,2% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DELTENC S.R.L.”.