DELMONT 2014 S.R.L.
Revenue
18.5K
2024
Profit
-8.9K
2024
Employees
—
2024
Margin
-48,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DELMONT 2014 S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 18.5K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #8.391 la cifra de afaceri, #9.020 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DELMONT 2014 S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 18.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -48.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #8.391 la cifra de afaceri, #9.020 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -5.7× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VILA CRISSOR S.R.L. | 18.8K | 1 | Cazare |
| HELIA STUDIO S.R.L. | 20.2K | 1 | Cazare |
| ALS LOGISTIC S.R.L. | 20.3K | 1 | Cazare |
| CASA CRAIASA S.R.L. | 18.5K | 1 | Cazare |
| DENIS & LUCAS TURISM S.R.L. | 18.5K | 1 | Cazare |
| CAZARE VADU S.R.L. | 18.4K | 1 | Cazare |
| MARA HOME PCL S.R.L. | 18.4K | 1 | Cazare |
| SELECT HAUSE SIBIU S.R.L. | 18.6K | 1 | Cazare |
| NUSSBAUMER S.R.L. | 18.3K | 1 | Cazare |
| MALACHIT COM S.R.L. | 18.3K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -48.3%
- Scor risc (0–100)
- 74
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18.5K
- Profit net
- -8.9K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18.5K | -8.9K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DELMONT 2014 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DELMONT 2014 S.R.L.(current)
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 0
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #636.613
- VILA CRISSOR S.R.L.
- Revenue
- 18.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.9K
- Rank RO
- #635.883
- HELIA STUDIO S.R.L.
- Revenue
- 20.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 187 lei
- Rank RO
- #631.882
- ALS LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 20.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 12K
- Rank RO
- #631.590
- CASA CRAIASA S.R.L.
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.8K
- Rank RO
- #636.605
- DENIS & LUCAS TURISM S.R.L.
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.3K
- Rank RO
- #636.696
- CAZARE VADU S.R.L.
- Revenue
- 18.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 689 lei
- Rank RO
- #636.816
- MARA HOME PCL S.R.L.
- Revenue
- 18.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #636.849
- SELECT HAUSE SIBIU S.R.L.
- Revenue
- 18.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -14K
- Rank RO
- #636.292
- NUSSBAUMER S.R.L.
- Revenue
- 18.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -72.6K
- Rank RO
- #637.119
- MALACHIT COM S.R.L.
- Revenue
- 18.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.8K
- Rank RO
- #637.139
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DELMONT 2014 S.R.L.(current) | 18.5K | 0 | -8.9K | #636.613 |
| VILA CRISSOR S.R.L. | 18.8K | 1 | -7.9K | #635.883 |
| HELIA STUDIO S.R.L. | 20.2K | 1 | 187 lei | #631.882 |
| ALS LOGISTIC S.R.L. | 20.3K | 1 | 12K | #631.590 |
| CASA CRAIASA S.R.L. | 18.5K | 1 | -16.8K | #636.605 |
| DENIS & LUCAS TURISM S.R.L. | 18.5K | 1 | -13.3K | #636.696 |
| CAZARE VADU S.R.L. | 18.4K | 1 | 689 lei | #636.816 |
| MARA HOME PCL S.R.L. | 18.4K | 1 | 4.7K | #636.849 |
| SELECT HAUSE SIBIU S.R.L. | 18.6K | 1 | -14K | #636.292 |
| NUSSBAUMER S.R.L. | 18.3K | 1 | -72.6K | #637.119 |
| MALACHIT COM S.R.L. | 18.3K | 1 | -1.8K | #637.139 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DELMONT 2014 S.R.L.(you) | VILA CRISSOR S.R.L. | HELIA STUDIO S.R.L. | ALS LOGISTIC S.R.L. | CASA CRAIASA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18.5K | 18.8K | 20.2K | 20.3K | 18.5K |
| Profit | -8.9K | -7.9K | 187 lei | 12K | -16.8K |
| Margin | -48,3% | -41,9% | 0,9% | 58,9% | -91,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DELMONT 2014 S.R.L.”.