Competitori și alternative la DECUPAJE LASER S.R.L.
Companii similare cu DECUPAJE LASER S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 25), același județ (PRAHOVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| DECUPAJE LASER S.R.L. | 182K | 38.8K | 2 | #379.484 | #4.602 |
| NICOPOLI PELTA S.R.L. | 213K | 8.2K | 2 | #376.212 | #4.574 |
| MECSAN SRL | 220K | 16.8K | 2 | #370.631 | #4.533 |
| AXA 94 SRL | 220K | 20.9K | 2 | #370.225 | #4.531 |
| ERMOTERM S.R.L. | 224K | -62K | 2 | #367.161 | #4.499 |
| CO?URI BRONOX S.R.L. | 226K | 35.5K | 2 | #365.636 | #4.489 |
| EUROTOP ART CONF S.R.L. | 190K | 75.2K | 2 | #396.146 | #4.758 |
| D.I.S. & S.F.B. CONSTRUCT STYLE S.R.L. | 184K | -25K | 2 | #401.218 | #4.806 |
| MYS DECOR METAL S.R.L. | 209K | -19.2K | 2 | #379.559 | #4.603 |
| ARGON INOX S.R.L. | 209K | 128K | 2 | #379.283 | #4.599 |
| SGS STEEL S.R.L. | 209K | 274 lei | 2 | #379.270 | #4.598 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 25, județ PRAHOVA, cu venituri și angajați similari cu DECUPAJE LASER S.R.L..
- NICOPOLI PELTA S.R.L. · PRAHOVA · 213K · Rank #376.212
- MECSAN SRL · PRAHOVA · 220K · Rank #370.631
- AXA 94 SRL · PRAHOVA · 220K · Rank #370.225
- ERMOTERM S.R.L. · PRAHOVA · 224K · Rank #367.161
- CO?URI BRONOX S.R.L. · PRAHOVA · 226K · Rank #365.636
- EUROTOP ART CONF S.R.L. · PRAHOVA · 190K · Rank #396.146
- D.I.S. & S.F.B. CONSTRUCT STYLE S.R.L. · PRAHOVA · 184K · Rank #401.218
- MYS DECOR METAL S.R.L. · BISTRITA-NASAUD · 209K · Rank #379.559
- ARGON INOX S.R.L. · CLUJ · 209K · Rank #379.283
- SGS STEEL S.R.L. · MARAMURES · 209K · Rank #379.270