DECOR SERV ONE S.R.L.
Revenue
3.2K
2024
Profit
-32.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-462,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DECOR SERV ONE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3.2K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #46.929 la cifra de afaceri, #54.229 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DECOR SERV ONE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 3.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -462.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #46.929 la cifra de afaceri, #54.229 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -110.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| STEFLEX S.R.L. | 7K | 1 | Comerț en-gros |
| ROCONS MANAGEMENT AND LOGISTICS SRL | 7K | 1 | Comerț en-gros |
| CASICO PROJECT S.R.L. | 7K | 1 | Comerț en-gros |
| DCGGT GREEN CONCEPT S.R.L. | 7K | 1 | Comerț en-gros |
| OPTIM CONSULTING & TRADING SRL | 6.9K | 1 | Comerț en-gros |
| AXELL CANTACUZINO 298 S.R.L. | 7K | 1 | Comerț en-gros |
| DISCOVERY SUPPLIES SRL | 7K | 1 | Comerț en-gros |
| ARHI SIGN SRL | 7K | 1 | Comerț en-gros |
| SILVANA TEXTIL SRL | 6.8K | 1 | Comerț en-gros |
| AGEROM IMPEX SRL | 7.1K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -462.5%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 75%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.2K
- Profit net
- -32.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.2K | -32.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DECOR SERV ONE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DECOR SERV ONE S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.2K
- Employees
- 0
- Profit
- -32.1K
- Rank RO
- #673.928
- STEFLEX S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #673.753
- ROCONS MANAGEMENT AND LOGISTICS SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.6K
- Rank RO
- #673.747
- CASICO PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #673.535
- DCGGT GREEN CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -113K
- Rank RO
- #673.535
- OPTIM CONSULTING & TRADING SRL
- Revenue
- 6.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.5K
- Rank RO
- #674.187
- AXELL CANTACUZINO 298 S.R.L.
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #673.483
- DISCOVERY SUPPLIES SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.4K
- Rank RO
- #673.457
- ARHI SIGN SRL
- Revenue
- 7K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #673.437
- SILVANA TEXTIL SRL
- Revenue
- 6.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #674.267
- AGEROM IMPEX SRL
- Revenue
- 7.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 130 lei
- Rank RO
- #673.260
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DECOR SERV ONE S.R.L.(current) | 3.2K | 0 | -32.1K | #673.928 |
| STEFLEX S.R.L. | 7K | 1 | -6.5K | #673.753 |
| ROCONS MANAGEMENT AND LOGISTICS SRL | 7K | 1 | -26.6K | #673.747 |
| CASICO PROJECT S.R.L. | 7K | 1 | 1.4K | #673.535 |
| DCGGT GREEN CONCEPT S.R.L. | 7K | 1 | -113K | #673.535 |
| OPTIM CONSULTING & TRADING SRL | 6.9K | 1 | -42.5K | #674.187 |
| AXELL CANTACUZINO 298 S.R.L. | 7K | 1 | 2.9K | #673.483 |
| DISCOVERY SUPPLIES SRL | 7K | 1 | 3.4K | #673.457 |
| ARHI SIGN SRL | 7K | 1 | -1.7K | #673.437 |
| SILVANA TEXTIL SRL | 6.8K | 1 | 1.9K | #674.267 |
| AGEROM IMPEX SRL | 7.1K | 1 | 130 lei | #673.260 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DECOR SERV ONE S.R.L.(you) | STEFLEX S.R.L. | ROCONS MANAGEMENT AND LOGISTICS SRL | CASICO PROJECT S.R.L. | DCGGT GREEN CONCEPT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.2K | 7K | 7K | 7K | 7K |
| Profit | -32.1K | -6.5K | -26.6K | 1.4K | -113K |
| Margin | -462,5% | -93,4% | -380,7% | 19,8% | -1608,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DECOR SERV ONE S.R.L.”.