DECO STAR CONSTRUCT SRL
Revenue
45K
2024
Profit
-40.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-89,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DECO STAR CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 45K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #35.003 la cifra de afaceri, #47.197 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DECO STAR CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 45K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -89.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #35.003 la cifra de afaceri, #47.197 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -9.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LIX MAESTRO CONSTRUCT S.R.L. | 45.5K | 1 | Construcții |
| INTERNATIONAL GNV CONSTRUCT SRL | 45.6K | 1 | Construcții |
| AMF WORK CONSTRUCT S.R.L. | 43.3K | 1 | Construcții |
| R��OI IMPRESA EDILE S.R.L. | 47.5K | 1 | Construcții |
| DANIEL SAN CONSTRUCT S.R.L. | 42.2K | 1 | Construcții |
| NIP CURAT CONSTRUCT S.R.L. | 48.7K | 1 | Construcții |
| M�G�DAN SEL CONSTRUCT S.R.L. | 41.5K | 1 | Construcții |
| ADRIANO FERRO EDIL S.R.L. | 48.9K | 1 | Construcții |
| ALL NEED CONSTRUCT SRL | 41.1K | 1 | Construcții |
| ANSER CONSTRUCT S.R.L. | 41K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GIURGIU
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -89.1%
- Scor risc (0–100)
- 95
- Percentil piață (CA)
- Top 64%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 45K
- Profit net
- -40.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 45K | -40.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DECO STAR CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DECO STAR CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 45K
- Employees
- 0
- Profit
- -40.1K
- Rank RO
- #577.154
- LIX MAESTRO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 45.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 38.2K
- Rank RO
- #576.433
- INTERNATIONAL GNV CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 45.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.9K
- Rank RO
- #576.238
- AMF WORK CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 43.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.3K
- Rank RO
- #580.610
- R��OI IMPRESA EDILE S.R.L.
- Revenue
- 47.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.5K
- Rank RO
- #572.709
- DANIEL SAN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 42.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #582.689
- NIP CURAT CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 48.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.2K
- Rank RO
- #570.283
- M�G�DAN SEL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 41.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #584.072
- ADRIANO FERRO EDIL S.R.L.
- Revenue
- 48.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5K
- Rank RO
- #569.847
- ALL NEED CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 41.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #584.869
- ANSER CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 41K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.1K
- Rank RO
- #585.026
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DECO STAR CONSTRUCT SRL(current) | 45K | 0 | -40.1K | #577.154 |
| LIX MAESTRO CONSTRUCT S.R.L. | 45.5K | 1 | 38.2K | #576.433 |
| INTERNATIONAL GNV CONSTRUCT SRL | 45.6K | 1 | -14.9K | #576.238 |
| AMF WORK CONSTRUCT S.R.L. | 43.3K | 1 | 22.3K | #580.610 |
| R��OI IMPRESA EDILE S.R.L. | 47.5K | 1 | -13.5K | #572.709 |
| DANIEL SAN CONSTRUCT S.R.L. | 42.2K | 1 | -8K | #582.689 |
| NIP CURAT CONSTRUCT S.R.L. | 48.7K | 1 | 12.2K | #570.283 |
| M�G�DAN SEL CONSTRUCT S.R.L. | 41.5K | 1 | -5.5K | #584.072 |
| ADRIANO FERRO EDIL S.R.L. | 48.9K | 1 | -5K | #569.847 |
| ALL NEED CONSTRUCT SRL | 41.1K | 1 | -7K | #584.869 |
| ANSER CONSTRUCT S.R.L. | 41K | 1 | 21.1K | #585.026 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DECO STAR CONSTRUCT SRL(you) | LIX MAESTRO CONSTRUCT S.R.L. | INTERNATIONAL GNV CONSTRUCT SRL | AMF WORK CONSTRUCT S.R.L. | R��OI IMPRESA EDILE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 45K | 45.5K | 45.6K | 43.3K | 47.5K |
| Profit | -40.1K | 38.2K | -14.9K | 22.3K | -13.5K |
| Margin | -89,1% | 84,1% | -32,7% | 51,4% | -28,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DECO STAR CONSTRUCT SRL”.