Competitori și alternative la DE SILVA INTERMED SRL
Companii similare cu DE SILVA INTERMED SRL în România: aceeași industrie (CAEN 46), același județ (BUCURESTI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| DE SILVA INTERMED SRL | 48.5M | -64.9K | 61 | #5.464 | #1.341 |
| S&L TRUST CONSTRUCT SRL | 57.6M | 1.6M | 59 | #5.497 | #1.351 |
| A.S. COLOR IMPORT EXPORT S.R.L. | 54.1M | 1.8M | 57 | #5.859 | #1.443 |
| VLAD EXIM SRL | 61.8M | 3.8M | 56 | #5.155 | #1.266 |
| SYSTEM PLUS SRL | 59.3M | 61.1K | 53 | #5.350 | #1.314 |
| REVIVAL SRL | 58.6M | 317K | 60 | #5.421 | #1.329 |
| FLOR - UNION S.R.L. | 65.3M | 1.4M | 65 | #4.863 | #1.203 |
| NOROCEL 17 COMIMPEX SRL | 58.2M | 1M | 58 | #5.452 | #1.337 |
| MACH FOREIGN TRADE DISTRIBUTION S.R.L. | 57.8M | -2.3M | 75 | #5.487 | #1.348 |
| ACCESORIA GROUP SRL | 52.4M | 2.4M | 55 | #6.031 | #1.490 |
| ORIGINAL SERV SRL | 58.4M | -1.8M | 65 | #5.430 | #1.333 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 46, județ BUCURESTI, cu venituri și angajați similari cu DE SILVA INTERMED SRL.
- S&L TRUST CONSTRUCT SRL · BUCURESTI · 57.6M · Rank #5.497
- A.S. COLOR IMPORT EXPORT S.R.L. · BUCURESTI · 54.1M · Rank #5.859
- VLAD EXIM SRL · BUCURESTI · 61.8M · Rank #5.155
- SYSTEM PLUS SRL · BUCURESTI · 59.3M · Rank #5.350
- REVIVAL SRL · GALATI · 58.6M · Rank #5.421
- FLOR - UNION S.R.L. · BUCURESTI · 65.3M · Rank #4.863
- NOROCEL 17 COMIMPEX SRL · ILFOV · 58.2M · Rank #5.452
- MACH FOREIGN TRADE DISTRIBUTION S.R.L. · BUCURESTI · 57.8M · Rank #5.487
- ACCESORIA GROUP SRL · BUCURESTI · 52.4M · Rank #6.031
- ORIGINAL SERV SRL · BRAILA · 58.4M · Rank #5.430