Competitori și alternative la DANI & M�D�LIN CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu DANI & M�D�LIN CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| DANI & M�D�LIN CONSTRUCT S.R.L. | 249K | 36.7K | 4 | #347.405 | #22.805 |
| GILEDA CONSTRUCT S.R.L. | 249K | 6.5K | 4 | #347.542 | #22.808 |
| TIBERIU&GEORGE CONSTRUCT S.R.L. | 245K | 119K | 4 | #350.700 | #22.980 |
| FAST QUALITY SOLUTION S.R.L. | 240K | -62.1K | 4 | #354.261 | #23.171 |
| LM 20 FLORIN&MADALINA CONSTRUCT S.R.L. | 261K | 730 lei | 4 | #338.418 | #22.345 |
| AUTOMATIC-BUILD SRL | 270K | 2.3K | 4 | #332.164 | #22.039 |
| MARI� L. CONS. S.R.L. | 274K | 16.6K | 4 | #328.473 | #21.865 |
| NORI CAMI CONSTRUCT S.R.L. | 285K | 8.2K | 4 | #319.476 | #21.428 |
| Firma (CUI 50385787) | 249K | 9.2K | 4 | #347.345 | #22.802 |
| MONTAGIO LUC MIHALI SRL | 217K | 14.2K | 4 | #373.117 | #24.144 |
| MOLDOSAMCON S.R.L. | 250K | -131K | 4 | #347.243 | #22.797 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu DANI & M�D�LIN CONSTRUCT S.R.L..
- GILEDA CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 249K · Rank #347.542
- TIBERIU&GEORGE CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 245K · Rank #350.700
- FAST QUALITY SOLUTION S.R.L. · MARAMURES · 240K · Rank #354.261
- LM 20 FLORIN&MADALINA CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 261K · Rank #338.418
- AUTOMATIC-BUILD SRL · MARAMURES · 270K · Rank #332.164
- MARI� L. CONS. S.R.L. · MARAMURES · 274K · Rank #328.473
- NORI CAMI CONSTRUCT S.R.L. · MARAMURES · 285K · Rank #319.476
- Firma (CUI 50385787) · NECUNOSCUT · 249K · Rank #347.345
- MONTAGIO LUC MIHALI SRL · MARAMURES · 217K · Rank #373.117
- MOLDOSAMCON S.R.L. · BISTRITA-NASAUD · 250K · Rank #347.243