DAMARI STAR EVO S.R.L.
Revenue
709K
2024
Profit
32.3K
2024
Employees
10
2024
Margin
4,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DAMARI STAR EVO S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 709K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #14.067 la cifra de afaceri, #18.657 la profit, #3.730 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DAMARI STAR EVO S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 709K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #14.067 la cifra de afaceri, #18.657 la profit, #3.730 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| QUANTIC S.R.L. | 734K | 10 | Construcții |
| CRUCEA MULTISERVICE SRL | 707K | 10 | Construcții |
| MVD VALTINCONS S.R.L. | 712K | 10 | Construcții |
| SAGODIN S.R.L. | 703K | 10 | Construcții |
| MAROCICO SRL | 714K | 10 | Construcții |
| SP�NACHE ENGINEERING SRL | 697K | 10 | Construcții |
| D & D IV�NI� CONSTRUCT SRL | 696K | 10 | Construcții |
| M.S.F. CONSTRUCT EXPOPLUS SRL | 691K | 10 | Construcții |
| ADM FAMILY CONSTRUCT S.R.L. | 670K | 9 | Construcții |
| ALINTOPNIC S.R.L. | 728K | 10 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.6%
- CA / angajat
- 70.9K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 709K
- Profit net
- 32.3K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 709K | 32.3K | 10 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DAMARI STAR EVO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DAMARI STAR EVO S.R.L.(current)
- Revenue
- 709K
- Employees
- 10
- Profit
- 32.3K
- Rank RO
- #188.024
- QUANTIC S.R.L.
- Revenue
- 734K
- Employees
- 10
- Profit
- -24.8K
- Rank RO
- #184.269
- CRUCEA MULTISERVICE SRL
- Revenue
- 707K
- Employees
- 10
- Profit
- -75.4K
- Rank RO
- #188.281
- MVD VALTINCONS S.R.L.
- Revenue
- 712K
- Employees
- 10
- Profit
- 110K
- Rank RO
- #187.549
- SAGODIN S.R.L.
- Revenue
- 703K
- Employees
- 10
- Profit
- 226K
- Rank RO
- #188.837
- MAROCICO SRL
- Revenue
- 714K
- Employees
- 10
- Profit
- 79.9K
- Rank RO
- #187.225
- SP�NACHE ENGINEERING SRL
- Revenue
- 697K
- Employees
- 10
- Profit
- 254K
- Rank RO
- #189.844
- D & D IV�NI� CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 696K
- Employees
- 10
- Profit
- -169K
- Rank RO
- #189.938
- M.S.F. CONSTRUCT EXPOPLUS SRL
- Revenue
- 691K
- Employees
- 10
- Profit
- -8K
- Rank RO
- #190.693
- ADM FAMILY CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 670K
- Employees
- 9
- Profit
- 151K
- Rank RO
- #194.346
- ALINTOPNIC S.R.L.
- Revenue
- 728K
- Employees
- 10
- Profit
- -389K
- Rank RO
- #185.093
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DAMARI STAR EVO S.R.L.(current) | 709K | 10 | 32.3K | #188.024 |
| QUANTIC S.R.L. | 734K | 10 | -24.8K | #184.269 |
| CRUCEA MULTISERVICE SRL | 707K | 10 | -75.4K | #188.281 |
| MVD VALTINCONS S.R.L. | 712K | 10 | 110K | #187.549 |
| SAGODIN S.R.L. | 703K | 10 | 226K | #188.837 |
| MAROCICO SRL | 714K | 10 | 79.9K | #187.225 |
| SP�NACHE ENGINEERING SRL | 697K | 10 | 254K | #189.844 |
| D & D IV�NI� CONSTRUCT SRL | 696K | 10 | -169K | #189.938 |
| M.S.F. CONSTRUCT EXPOPLUS SRL | 691K | 10 | -8K | #190.693 |
| ADM FAMILY CONSTRUCT S.R.L. | 670K | 9 | 151K | #194.346 |
| ALINTOPNIC S.R.L. | 728K | 10 | -389K | #185.093 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DAMARI STAR EVO S.R.L.(you) | QUANTIC S.R.L. | CRUCEA MULTISERVICE SRL | MVD VALTINCONS S.R.L. | SAGODIN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 709K | 734K | 707K | 712K | 703K |
| Profit | 32.3K | -24.8K | -75.4K | 110K | 226K |
| Margin | 4,6% | -3,4% | -10,7% | 15,4% | 32,1% |
| Employees | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DAMARI STAR EVO S.R.L.”.