DALUVYALY S.R.L.
Revenue
18K
2024
Profit
11.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
40,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DALUVYALY S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 18K lei (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #8.001 la cifra de afaceri, #4.437 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DALUVYALY S.R.L. este o companie micro din sectorul Cazare, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 18K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #8.001 la cifra de afaceri, #4.437 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 4.8× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CASA BR�NCU�IANA S.R.L. | 27.7K | 1 | Cazare |
| WEB ROGAMA HOME SRL | 30.3K | 1 | Cazare |
| MACOBOG COM SRL | 30.5K | 1 | Cazare |
| COOKGABRIEL & LUM SKY 22 S.R.L. | 26.1K | 1 | Cazare |
| PROUD STROIELIVIU KIT S.R.L. | 25.6K | 1 | Cazare |
| SUSITA VERDE SRL | 33.1K | 1 | Cazare |
| DAVILY-LUK SRL | 28.9K | 1 | Cazare |
| BALEA FLUSS S.R.L. | 28.9K | 1 | Cazare |
| RESTAURO DESIGN APARTAMENT S.R.L. | 28.8K | 1 | Cazare |
| SAB VISUAL S.R.L. | 29K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GORJ
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 40.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18K
- Profit net
- 11.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18K | 11.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DALUVYALY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DALUVYALY S.R.L.(current)
- Revenue
- 18K
- Employees
- 0
- Profit
- 11.6K
- Rank RO
- #610.639
- CASA BR�NCU�IANA S.R.L.
- Revenue
- 27.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.2K
- Rank RO
- #613.144
- WEB ROGAMA HOME SRL
- Revenue
- 30.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 112 lei
- Rank RO
- #607.294
- MACOBOG COM SRL
- Revenue
- 30.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 715 lei
- Rank RO
- #606.823
- COOKGABRIEL & LUM SKY 22 S.R.L.
- Revenue
- 26.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.7K
- Rank RO
- #616.712
- PROUD STROIELIVIU KIT S.R.L.
- Revenue
- 25.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -55.5K
- Rank RO
- #618.071
- SUSITA VERDE SRL
- Revenue
- 33.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #601.246
- DAVILY-LUK SRL
- Revenue
- 28.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 169 lei
- Rank RO
- #610.643
- BALEA FLUSS S.R.L.
- Revenue
- 28.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.4K
- Rank RO
- #610.584
- RESTAURO DESIGN APARTAMENT S.R.L.
- Revenue
- 28.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #610.788
- SAB VISUAL S.R.L.
- Revenue
- 29K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #610.436
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DALUVYALY S.R.L.(current) | 18K | 0 | 11.6K | #610.639 |
| CASA BR�NCU�IANA S.R.L. | 27.7K | 1 | 17.2K | #613.144 |
| WEB ROGAMA HOME SRL | 30.3K | 1 | 112 lei | #607.294 |
| MACOBOG COM SRL | 30.5K | 1 | 715 lei | #606.823 |
| COOKGABRIEL & LUM SKY 22 S.R.L. | 26.1K | 1 | -6.7K | #616.712 |
| PROUD STROIELIVIU KIT S.R.L. | 25.6K | 1 | -55.5K | #618.071 |
| SUSITA VERDE SRL | 33.1K | 1 | 4.3K | #601.246 |
| DAVILY-LUK SRL | 28.9K | 1 | 169 lei | #610.643 |
| BALEA FLUSS S.R.L. | 28.9K | 1 | 24.4K | #610.584 |
| RESTAURO DESIGN APARTAMENT S.R.L. | 28.8K | 1 | -5.4K | #610.788 |
| SAB VISUAL S.R.L. | 29K | 1 | 9.2K | #610.436 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DALUVYALY S.R.L.(you) | CASA BR�NCU�IANA S.R.L. | WEB ROGAMA HOME SRL | MACOBOG COM SRL | COOKGABRIEL & LUM SKY 22 S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18K | 27.7K | 30.3K | 30.5K | 26.1K |
| Profit | 11.6K | 17.2K | 112 lei | 715 lei | -6.7K |
| Margin | 40,3% | 62,1% | 0,4% | 2,3% | -25,8% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DALUVYALY S.R.L.”.