DAFASO INTERNATIONAL S.R.L.
Revenue
2.3M
2024
Profit
152K
2024
Employees
14
2024
Margin
5,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
DAFASO INTERNATIONAL S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.575 la cifra de afaceri, #3.544 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- DAFASO INTERNATIONAL S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 2.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #2.575 la cifra de afaceri, #3.544 la profit, #1.873 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.1× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DOGU CONCEPT S.R.L. | 2.6M | 14 | Alimentație și servicii |
| RESTAURANT ANUL 1938 S.R.L. | 2.7M | 14 | Alimentație și servicii |
| FABRICA OSPITALITATII S.R.L. | 2.6M | 15 | Alimentație și servicii |
| GANESHA BRAND SRL | 2.4M | 14 | Alimentație și servicii |
| PREMISES GROUP SRL | 2.6M | 13 | Alimentație și servicii |
| P.A.U. & CO LINE SRL | 2.5M | 13 | Alimentație și servicii |
| TOTAL ATELIER SRL | 3M | 14 | Alimentație și servicii |
| EV-DON FUSION FOR FOOD S.R.L. | 2.8M | 15 | Alimentație și servicii |
| BLEDIMAR SRL | 2.8M | 13 | Alimentație și servicii |
| BABA FOOD SRL | 2.6M | 14 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.8%
- CA / angajat
- 189K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.3M
- Profit net
- 152K
- Angajați
- 14
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.3M | 152K | 14 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la DAFASO INTERNATIONAL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DAFASO INTERNATIONAL S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 14
- Profit
- 152K
- Rank RO
- #75.391
- DOGU CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 14
- Profit
- -113K
- Rank RO
- #75.176
- RESTAURANT ANUL 1938 S.R.L.
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 14
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #74.563
- FABRICA OSPITALITATII S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 23K
- Rank RO
- #76.520
- GANESHA BRAND SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 14
- Profit
- 37.8K
- Rank RO
- #83.192
- PREMISES GROUP SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 13
- Profit
- 275K
- Rank RO
- #77.286
- P.A.U. & CO LINE SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 13
- Profit
- 155K
- Rank RO
- #77.614
- TOTAL ATELIER SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 14
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #68.985
- EV-DON FUSION FOR FOOD S.R.L.
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 15
- Profit
- -64.5K
- Rank RO
- #72.762
- BLEDIMAR SRL
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 13
- Profit
- -82.1K
- Rank RO
- #72.070
- BABA FOOD SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 14
- Profit
- 207K
- Rank RO
- #75.736
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DAFASO INTERNATIONAL S.R.L.(current) | 2.3M | 14 | 152K | #75.391 |
| DOGU CONCEPT S.R.L. | 2.6M | 14 | -113K | #75.176 |
| RESTAURANT ANUL 1938 S.R.L. | 2.7M | 14 | 4.3K | #74.563 |
| FABRICA OSPITALITATII S.R.L. | 2.6M | 15 | 23K | #76.520 |
| GANESHA BRAND SRL | 2.4M | 14 | 37.8K | #83.192 |
| PREMISES GROUP SRL | 2.6M | 13 | 275K | #77.286 |
| P.A.U. & CO LINE SRL | 2.5M | 13 | 155K | #77.614 |
| TOTAL ATELIER SRL | 3M | 14 | 11.1K | #68.985 |
| EV-DON FUSION FOR FOOD S.R.L. | 2.8M | 15 | -64.5K | #72.762 |
| BLEDIMAR SRL | 2.8M | 13 | -82.1K | #72.070 |
| BABA FOOD SRL | 2.6M | 14 | 207K | #75.736 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | DAFASO INTERNATIONAL S.R.L.(you) | DOGU CONCEPT S.R.L. | RESTAURANT ANUL 1938 S.R.L. | FABRICA OSPITALITATII S.R.L. | GANESHA BRAND SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.3M | 2.6M | 2.7M | 2.6M | 2.4M |
| Profit | 152K | -113K | 4.3K | 23K | 37.8K |
| Margin | 5,8% | -4,3% | 0,2% | 0,9% | 1,6% |
| Employees | 14 | 14 | 14 | 15 | 14 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “DAFASO INTERNATIONAL S.R.L.”.