D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L.
Revenue
2.9M
2024
Profit
451K
2024
Employees
16
2024
Margin
15,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 2.9M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #341 la cifra de afaceri, #503 la profit, #374 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 2.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #341 la cifra de afaceri, #503 la profit, #374 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 3.8× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SALDECOR SRL | 3.2M | 16 | Activități profesionale |
| 11 FRANGERS S.R.L. | 3.1M | 17 | Activități profesionale |
| INTEGRATED FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL | 2.6M | 16 | Activități profesionale |
| DERASOVIL SRL | 2.7M | 17 | Activități profesionale |
| RUSANDY SERVICES S.R.L. | 3M | 14 | Activități profesionale |
| TIBOB TRANS SRL | 2.6M | 17 | Activități profesionale |
| CLEANING SOLUTIONES SRL | 3.6M | 16 | Activități profesionale |
| YANIS CLEANING SERV SRL | 2.6M | 15 | Activități profesionale |
| URBAN LANDSCAPE SRL | 2.4M | 16 | Activități profesionale |
| MASTER CLEAN SRL | 2.5M | 17 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GIURGIU
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 15.3%
- CA / angajat
- 184K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 8%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.9M
- Profit net
- 451K
- Angajați
- 16
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.9M | 451K | 16 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.9M
- Employees
- 16
- Profit
- 451K
- Rank RO
- #69.605
- SALDECOR SRL
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 16
- Profit
- 13.3K
- Rank RO
- #65.182
- 11 FRANGERS S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 17
- Profit
- 938K
- Rank RO
- #66.616
- INTEGRATED FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 16
- Profit
- 845K
- Rank RO
- #76.737
- DERASOVIL SRL
- Revenue
- 2.7M
- Employees
- 17
- Profit
- 62.4K
- Rank RO
- #74.516
- RUSANDY SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 14
- Profit
- -45.5K
- Rank RO
- #68.133
- TIBOB TRANS SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 17
- Profit
- 159K
- Rank RO
- #75.852
- CLEANING SOLUTIONES SRL
- Revenue
- 3.6M
- Employees
- 16
- Profit
- 825K
- Rank RO
- #59.917
- YANIS CLEANING SERV SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 15
- Profit
- 468K
- Rank RO
- #76.441
- URBAN LANDSCAPE SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 16
- Profit
- 528K
- Rank RO
- #82.945
- MASTER CLEAN SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 17
- Profit
- 700K
- Rank RO
- #77.557
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L.(current) | 2.9M | 16 | 451K | #69.605 |
| SALDECOR SRL | 3.2M | 16 | 13.3K | #65.182 |
| 11 FRANGERS S.R.L. | 3.1M | 17 | 938K | #66.616 |
| INTEGRATED FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL | 2.6M | 16 | 845K | #76.737 |
| DERASOVIL SRL | 2.7M | 17 | 62.4K | #74.516 |
| RUSANDY SERVICES S.R.L. | 3M | 14 | -45.5K | #68.133 |
| TIBOB TRANS SRL | 2.6M | 17 | 159K | #75.852 |
| CLEANING SOLUTIONES SRL | 3.6M | 16 | 825K | #59.917 |
| YANIS CLEANING SERV SRL | 2.6M | 15 | 468K | #76.441 |
| URBAN LANDSCAPE SRL | 2.4M | 16 | 528K | #82.945 |
| MASTER CLEAN SRL | 2.5M | 17 | 700K | #77.557 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L.(you) | SALDECOR SRL | 11 FRANGERS S.R.L. | INTEGRATED FACILITY MANAGEMENT SERVICES SRL | DERASOVIL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.9M | 3.2M | 3.1M | 2.6M | 2.7M |
| Profit | 451K | 13.3K | 938K | 845K | 62.4K |
| Margin | 15,3% | 0,4% | 30,1% | 32,8% | 2,3% |
| Employees | 16 | 16 | 17 | 16 | 17 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “D�JA VU CLEAN EXPERT S.R.L.”.