Competitori și alternative la D & V PRODUCTION SRL
Companii similare cu D & V PRODUCTION SRL în România: aceeași industrie (CAEN 42), același județ (ILFOV), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| D & V PRODUCTION SRL | 3.5M | 1M | 9 | #60.983 | #1.146 |
| AXES INSTAL ENGINEERING S.R.L. | 3.8M | 307K | 9 | #56.949 | #1.088 |
| AMT NEINE S.R.L. | 3.5M | 1.2M | 9 | #60.753 | #1.143 |
| IONES-SACIS-SERV SRL | 3.4M | 973K | 9 | #61.764 | #1.154 |
| TRUST GGF98 S.R.L. | 3.4M | 667K | 9 | #62.553 | #1.163 |
| EMULSII BITUM SRL | 3.7M | 167K | 9 | #58.599 | #1.116 |
| INSTAL FLUID CONSTRUCT S.R.L. | 3.3M | -962K | 9 | #63.478 | #1.172 |
| INSTAL ABICONS S.R.L. | 3.8M | 845K | 9 | #57.497 | #1.099 |
| BAUER ONE S.R.L. | 3.8M | 1M | 9 | #57.436 | #1.098 |
| SERVSISTEM SRL | 3.2M | 1.1M | 9 | #65.559 | #1.194 |
| ALAN VET-INSTAL S.R.L. | 3.1M | 74.9K | 10 | #67.384 | #1.215 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 42, județ ILFOV, cu venituri și angajați similari cu D & V PRODUCTION SRL.
- AXES INSTAL ENGINEERING S.R.L. · ILFOV · 3.8M · Rank #56.949
- AMT NEINE S.R.L. · BUZAU · 3.5M · Rank #60.753
- IONES-SACIS-SERV SRL · BISTRITA-NASAUD · 3.4M · Rank #61.764
- TRUST GGF98 S.R.L. · SATU MARE · 3.4M · Rank #62.553
- EMULSII BITUM SRL · SATU MARE · 3.7M · Rank #58.599
- INSTAL FLUID CONSTRUCT S.R.L. · PRAHOVA · 3.3M · Rank #63.478
- INSTAL ABICONS S.R.L. · VALCEA · 3.8M · Rank #57.497
- BAUER ONE S.R.L. · IASI · 3.8M · Rank #57.436
- SERVSISTEM SRL · DOLJ · 3.2M · Rank #65.559
- ALAN VET-INSTAL S.R.L. · ILFOV · 3.1M · Rank #67.384