CYBERCOM S.R.L.
Revenue
92K
2024
Profit
13.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
14,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CYBERCOM S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 92K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #23.708 la cifra de afaceri, #23.687 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CYBERCOM S.R.L. este o companie micro din sectorul IT, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 92K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #23.708 la cifra de afaceri, #23.687 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ATRAXO CONSULTING SRL | 91.4K | 1 | IT |
| TELLURIUM S.R.L. | 91.2K | 1 | IT |
| BD BOTTING HUB S.R.L. | 93K | 1 | IT |
| ALTRA CODE I.T. S.R.L. | 90.5K | 1 | IT |
| METADEV PLUS S.R.L. | 93.5K | 1 | IT |
| OPETH SOFTWARE S.R.L. | 89.9K | 1 | IT |
| INSPIRO - CREATIVE S.R.L. | 89.9K | 1 | IT |
| TIXOTA S.R.L. | 94.3K | 1 | IT |
| SUPLEX PLUS SRL | 89.4K | 1 | IT |
| CYBERWARE S.R.L. | 89.1K | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.5%
- CA / angajat
- 92K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 92K
- Profit net
- 13.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 92K | 13.3K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CYBERCOM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CYBERCOM S.R.L.(current)
- Revenue
- 92K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.3K
- Rank RO
- #501.168
- ATRAXO CONSULTING SRL
- Revenue
- 91.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.7K
- Rank RO
- #502.009
- TELLURIUM S.R.L.
- Revenue
- 91.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.2K
- Rank RO
- #502.345
- BD BOTTING HUB S.R.L.
- Revenue
- 93K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.3K
- Rank RO
- #499.873
- ALTRA CODE I.T. S.R.L.
- Revenue
- 90.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #503.229
- METADEV PLUS S.R.L.
- Revenue
- 93.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 28.3K
- Rank RO
- #499.085
- OPETH SOFTWARE S.R.L.
- Revenue
- 89.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #504.253
- INSPIRO - CREATIVE S.R.L.
- Revenue
- 89.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.9K
- Rank RO
- #504.271
- TIXOTA S.R.L.
- Revenue
- 94.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 73.2K
- Rank RO
- #498.095
- SUPLEX PLUS SRL
- Revenue
- 89.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #505.027
- CYBERWARE S.R.L.
- Revenue
- 89.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.7K
- Rank RO
- #505.304
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CYBERCOM S.R.L.(current) | 92K | 1 | 13.3K | #501.168 |
| ATRAXO CONSULTING SRL | 91.4K | 1 | 23.7K | #502.009 |
| TELLURIUM S.R.L. | 91.2K | 1 | 5.2K | #502.345 |
| BD BOTTING HUB S.R.L. | 93K | 1 | 41.3K | #499.873 |
| ALTRA CODE I.T. S.R.L. | 90.5K | 1 | 2K | #503.229 |
| METADEV PLUS S.R.L. | 93.5K | 1 | 28.3K | #499.085 |
| OPETH SOFTWARE S.R.L. | 89.9K | 1 | -5.4K | #504.253 |
| INSPIRO - CREATIVE S.R.L. | 89.9K | 1 | 3.9K | #504.271 |
| TIXOTA S.R.L. | 94.3K | 1 | 73.2K | #498.095 |
| SUPLEX PLUS SRL | 89.4K | 1 | 3.6K | #505.027 |
| CYBERWARE S.R.L. | 89.1K | 1 | -22.7K | #505.304 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CYBERCOM S.R.L.(you) | ATRAXO CONSULTING SRL | TELLURIUM S.R.L. | BD BOTTING HUB S.R.L. | ALTRA CODE I.T. S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 92K | 91.4K | 91.2K | 93K | 90.5K |
| Profit | 13.3K | 23.7K | 5.2K | 41.3K | 2K |
| Margin | 14,5% | 25,9% | 5,7% | 44,4% | 2,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CYBERCOM S.R.L.”.