Competitori și alternative la CUORE NERO SRL
Companii similare cu CUORE NERO SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (NEAMT), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CUORE NERO SRL | 32.2M | 11.2M | 20 | #9.450 | #677 |
| 4 EST MACS CONSTRUCT SRL | 32.5M | 8.8M | 20 | #9.421 | #675 |
| TEHNOFRIG IONESCU SRL | 33.1M | 17.8M | 21 | #9.287 | #669 |
| STAIF CONSTRUCT S.R.L. | 33.7M | 2.3M | 19 | #9.118 | #653 |
| BCG BREGE CONSTRUCT SRL | 32.7M | 228K | 18 | #9.392 | #674 |
| ANCALEX S.R.L. | 30M | 9.3M | 21 | #10.114 | #731 |
| REVOLUTION PLUS SRL | 35.4M | 3M | 19 | #8.696 | #614 |
| AGROMEAT TRADING VM SRL | 29.6M | 3.3M | 21 | #10.213 | #739 |
| CONCEPT INVEST S.R.L. | 29.1M | 1M | 19 | #10.376 | #754 |
| AMBIENT CONSTRUCT SOLUTIONS SRL | 30.4M | 2.7M | 22 | #10.009 | #722 |
| EXTRA-PROMPT SRL | 30.5M | 3.6M | 18 | #9.956 | #715 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ NEAMT, cu venituri și angajați similari cu CUORE NERO SRL.
- 4 EST MACS CONSTRUCT SRL · BUCURESTI · 32.5M · Rank #9.421
- TEHNOFRIG IONESCU SRL · PRAHOVA · 33.1M · Rank #9.287
- STAIF CONSTRUCT S.R.L. · ILFOV · 33.7M · Rank #9.118
- BCG BREGE CONSTRUCT SRL · TIMIS · 32.7M · Rank #9.392
- ANCALEX S.R.L. · BUCURESTI · 30M · Rank #10.114
- REVOLUTION PLUS SRL · MARAMURES · 35.4M · Rank #8.696
- AGROMEAT TRADING VM SRL · OLT · 29.6M · Rank #10.213
- CONCEPT INVEST S.R.L. · VALCEA · 29.1M · Rank #10.376
- AMBIENT CONSTRUCT SOLUTIONS SRL · BUCURESTI · 30.4M · Rank #10.009
- EXTRA-PROMPT SRL · TIMIS · 30.5M · Rank #9.956