CUCADEMAR S.R.L.
Revenue
183K
2024
Profit
66.9K
2024
Employees
2
2024
Margin
32,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CUCADEMAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 183K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #28.101 la cifra de afaceri, #11.409 la profit, #12.981 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CUCADEMAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 183K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 32.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #28.101 la cifra de afaceri, #11.409 la profit, #12.981 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 7.7× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TRANS STEMAD S.R.L. | 205K | 2 | Transport |
| DELSIM-PROD SRL | 208K | 2 | Transport |
| A&A CARGO EXPRESS S.R.L. | 209K | 2 | Transport |
| GAROMA LOGISTIC SRL | 195K | 2 | Transport |
| ANGUS SRL | 194K | 2 | Transport |
| KUNST TECH SRL | 191K | 2 | Transport |
| NANO BUSINESS SRL | 190K | 2 | Transport |
| MOT- SARAH TRANS S.R.L. | 217K | 2 | Transport |
| SIEM TAXI SRL | 217K | 2 | Transport |
| VIL NEGRU TRANS S.R.L. | 219K | 2 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 32.9%
- CA / angajat
- 102K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 183K
- Profit net
- 66.9K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 183K | 66.9K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CUCADEMAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CUCADEMAR S.R.L.(current)
- Revenue
- 183K
- Employees
- 2
- Profit
- 66.9K
- Rank RO
- #384.333
- TRANS STEMAD S.R.L.
- Revenue
- 205K
- Employees
- 2
- Profit
- -33.9K
- Rank RO
- #383.207
- DELSIM-PROD SRL
- Revenue
- 208K
- Employees
- 2
- Profit
- 23.7K
- Rank RO
- #380.608
- A&A CARGO EXPRESS S.R.L.
- Revenue
- 209K
- Employees
- 2
- Profit
- -35.9K
- Rank RO
- #379.148
- GAROMA LOGISTIC SRL
- Revenue
- 195K
- Employees
- 2
- Profit
- -3.4K
- Rank RO
- #391.756
- ANGUS SRL
- Revenue
- 194K
- Employees
- 2
- Profit
- 63K
- Rank RO
- #392.343
- KUNST TECH SRL
- Revenue
- 191K
- Employees
- 2
- Profit
- -116K
- Rank RO
- #395.312
- NANO BUSINESS SRL
- Revenue
- 190K
- Employees
- 2
- Profit
- -42K
- Rank RO
- #395.601
- MOT- SARAH TRANS S.R.L.
- Revenue
- 217K
- Employees
- 2
- Profit
- 4.9K
- Rank RO
- #372.919
- SIEM TAXI SRL
- Revenue
- 217K
- Employees
- 2
- Profit
- 112K
- Rank RO
- #372.818
- VIL NEGRU TRANS S.R.L.
- Revenue
- 219K
- Employees
- 2
- Profit
- -73.1K
- Rank RO
- #371.441
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CUCADEMAR S.R.L.(current) | 183K | 2 | 66.9K | #384.333 |
| TRANS STEMAD S.R.L. | 205K | 2 | -33.9K | #383.207 |
| DELSIM-PROD SRL | 208K | 2 | 23.7K | #380.608 |
| A&A CARGO EXPRESS S.R.L. | 209K | 2 | -35.9K | #379.148 |
| GAROMA LOGISTIC SRL | 195K | 2 | -3.4K | #391.756 |
| ANGUS SRL | 194K | 2 | 63K | #392.343 |
| KUNST TECH SRL | 191K | 2 | -116K | #395.312 |
| NANO BUSINESS SRL | 190K | 2 | -42K | #395.601 |
| MOT- SARAH TRANS S.R.L. | 217K | 2 | 4.9K | #372.919 |
| SIEM TAXI SRL | 217K | 2 | 112K | #372.818 |
| VIL NEGRU TRANS S.R.L. | 219K | 2 | -73.1K | #371.441 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CUCADEMAR S.R.L.(you) | TRANS STEMAD S.R.L. | DELSIM-PROD SRL | A&A CARGO EXPRESS S.R.L. | GAROMA LOGISTIC SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 183K | 205K | 208K | 209K | 195K |
| Profit | 66.9K | -33.9K | 23.7K | -35.9K | -3.4K |
| Margin | 32,9% | -16,5% | 11,4% | -17,1% | -1,7% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CUCADEMAR S.R.L.”.