CSR VRIS SRL
Revenue
1.7M
2024
Profit
-284K
2024
Employees
4
2024
Margin
-16,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CSR VRIS SRL este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #7.337 la cifra de afaceri, #68.282 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CSR VRIS SRL este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -16.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #7.337 la cifra de afaceri, #68.282 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este -3.8× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LIZIANA TRANSIMPEX S.R.L. | 1.7M | 4 | Transport |
| RDS CONSTRUCT CONECT S.R.L. | 1.7M | 4 | Transport |
| HNA SPEDITION SRL | 1.7M | 4 | Transport |
| UMT NAREB INOVATION S.R.L. | 1.7M | 4 | Transport |
| COZBA MX TRANSPORT SRL | 1.7M | 4 | Transport |
| BIM SERV SPEDITION SRL | 1.6M | 4 | Transport |
| LARI BEDUIN S.R.L. | 1.6M | 4 | Transport |
| TERASSA CAR SRL | 1.9M | 4 | Transport |
| TRANSGARANT S I S.R.L. | 1.9M | 4 | Transport |
| ROVACOM IMPEX S.R.L. | 1.6M | 4 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -16.3%
- CA / angajat
- 435K
- Scor risc (0–100)
- 58
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.7M
- Profit net
- -284K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.7M | -284K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CSR VRIS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CSR VRIS SRL(current)
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 4
- Profit
- -284K
- Rank RO
- #105.634
- LIZIANA TRANSIMPEX S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 4
- Profit
- 29.9K
- Rank RO
- #105.843
- RDS CONSTRUCT CONECT S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 4
- Profit
- -141K
- Rank RO
- #105.851
- HNA SPEDITION SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 4
- Profit
- -61.9K
- Rank RO
- #106.694
- UMT NAREB INOVATION S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 4
- Profit
- 103K
- Rank RO
- #107.669
- COZBA MX TRANSPORT SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 4
- Profit
- 76.8K
- Rank RO
- #109.387
- BIM SERV SPEDITION SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 4
- Profit
- 225K
- Rank RO
- #109.688
- LARI BEDUIN S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 4
- Profit
- -222K
- Rank RO
- #109.866
- TERASSA CAR SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 4
- Profit
- 23.7K
- Rank RO
- #100.749
- TRANSGARANT S I S.R.L.
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 4
- Profit
- 47.9K
- Rank RO
- #100.230
- ROVACOM IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 4
- Profit
- 195K
- Rank RO
- #113.119
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CSR VRIS SRL(current) | 1.7M | 4 | -284K | #105.634 |
| LIZIANA TRANSIMPEX S.R.L. | 1.7M | 4 | 29.9K | #105.843 |
| RDS CONSTRUCT CONECT S.R.L. | 1.7M | 4 | -141K | #105.851 |
| HNA SPEDITION SRL | 1.7M | 4 | -61.9K | #106.694 |
| UMT NAREB INOVATION S.R.L. | 1.7M | 4 | 103K | #107.669 |
| COZBA MX TRANSPORT SRL | 1.7M | 4 | 76.8K | #109.387 |
| BIM SERV SPEDITION SRL | 1.6M | 4 | 225K | #109.688 |
| LARI BEDUIN S.R.L. | 1.6M | 4 | -222K | #109.866 |
| TERASSA CAR SRL | 1.9M | 4 | 23.7K | #100.749 |
| TRANSGARANT S I S.R.L. | 1.9M | 4 | 47.9K | #100.230 |
| ROVACOM IMPEX S.R.L. | 1.6M | 4 | 195K | #113.119 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CSR VRIS SRL(you) | LIZIANA TRANSIMPEX S.R.L. | RDS CONSTRUCT CONECT S.R.L. | HNA SPEDITION SRL | UMT NAREB INOVATION S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.7M | 1.7M | 1.7M | 1.7M | 1.7M |
| Profit | -284K | 29.9K | -141K | -61.9K | 103K |
| Margin | -16,3% | 1,7% | -8,1% | -3,6% | 6,1% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CSR VRIS SRL”.