Revenue

296K

2024

Profit

146K

2024

Employees

1

2024

Margin

49,4%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

CRYSTALL FAST BGC S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 296K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.400 la cifra de afaceri, #1.508 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 49.4%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
CRYSTALL FAST BGC S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 296K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 49.4%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.400 la cifra de afaceri, #1.508 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#2.400 din 9.011 companii

Top 26.6%

Vezi clasamentul

După profit

#1.508 din 9.011 companii

Top 16.7%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.849 din 9.011 companii

Top 31.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri296K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.4× față de media industriei

Marjă profit49.4% vs medie industrie 14.2%

Compania este 3.5× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 5

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
BETINA CLEANING S.R.L.296K1Activități profesionale
RIMBS CLEAN SOLUTION S.R.L.297K1Activități profesionale
ARAS MODA DESIGN SRL297K1Activități profesionale
ALPHA PRO CLEAN S.R.L.295K1Activități profesionale
BEATRICE MASTER CLEANING S.R.L.298K1Activități profesionale
RGD SERVICES S.R.L.298K1Activități profesionale
CLEAN TECH ADVISORS S.R.L.298K1Activități profesionale
BEATRICE & ALEXANDRU CLEAN S.R.L.295K1Activități profesionale
HAPPY CLEANING IMOB S.R.L.298K1Activități profesionale
MAGICYARD SERV S.R.L.298K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
49.4%
CA / angajat
296K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 34%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    296K
    Profit net
    146K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la CRYSTALL FAST BGC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricCRYSTALL FAST BGC S.R.L.(you)BETINA CLEANING S.R.L.RIMBS CLEAN SOLUTION S.R.L.ARAS MODA DESIGN SRLALPHA PRO CLEAN S.R.L.
Revenue
296K
296K
297K
297K
295K
Profit
146K
223K
26.5K
12.8K
39.7K
Margin
49,4%
75,1%
8,9%
4,3%
13,5%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “CRYSTALL FAST BGC S.R.L.”.