CRYS & COCO CAFE S.R.L.
Revenue
605K
2024
Profit
83.6K
2024
Employees
0
2024
Margin
13,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CRYS & COCO CAFE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 605K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #8.048 la cifra de afaceri, #4.885 la profit, #19.032 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CRYS & COCO CAFE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 605K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 13.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #8.048 la cifra de afaceri, #4.885 la profit, #19.032 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 2.1× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BAR PHILOSOPHY SRL | 597K | 1 | Alimentație și servicii |
| FOOD&EVENT SERVICES SRL | 589K | 1 | Alimentație și servicii |
| WALL STREET �U�UMAN S.R.L. | 583K | 1 | Alimentație și servicii |
| CIMA GREEN S.R.L. | 636K | 1 | Alimentație și servicii |
| GRIZZLY FOOD SRL | 571K | 1 | Alimentație și servicii |
| DARO COM SRL | 645K | 1 | Alimentație și servicii |
| JOHN CATERING TEAM S.R.L. | 554K | 1 | Alimentație și servicii |
| COMTUR SRL | 679K | 1 | Alimentație și servicii |
| GEMINI FOOD S.R.L. | 538K | 1 | Alimentație și servicii |
| LATAKIA SYR S.R.L. | 537K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 13.8%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 605K
- Profit net
- 83.6K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 605K | 83.6K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CRYS & COCO CAFE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CRYS & COCO CAFE S.R.L.(current)
- Revenue
- 605K
- Employees
- 0
- Profit
- 83.6K
- Rank RO
- #205.981
- BAR PHILOSOPHY SRL
- Revenue
- 597K
- Employees
- 1
- Profit
- -83.1K
- Rank RO
- #207.542
- FOOD&EVENT SERVICES SRL
- Revenue
- 589K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.8K
- Rank RO
- #209.258
- WALL STREET �U�UMAN S.R.L.
- Revenue
- 583K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.8K
- Rank RO
- #210.253
- CIMA GREEN S.R.L.
- Revenue
- 636K
- Employees
- 1
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #200.096
- GRIZZLY FOOD SRL
- Revenue
- 571K
- Employees
- 1
- Profit
- 25.3K
- Rank RO
- #212.917
- DARO COM SRL
- Revenue
- 645K
- Employees
- 1
- Profit
- 179K
- Rank RO
- #198.487
- JOHN CATERING TEAM S.R.L.
- Revenue
- 554K
- Employees
- 1
- Profit
- 27K
- Rank RO
- #216.614
- COMTUR SRL
- Revenue
- 679K
- Employees
- 1
- Profit
- 232K
- Rank RO
- #192.725
- GEMINI FOOD S.R.L.
- Revenue
- 538K
- Employees
- 1
- Profit
- 224K
- Rank RO
- #220.074
- LATAKIA SYR S.R.L.
- Revenue
- 537K
- Employees
- 1
- Profit
- 77.1K
- Rank RO
- #220.382
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CRYS & COCO CAFE S.R.L.(current) | 605K | 0 | 83.6K | #205.981 |
| BAR PHILOSOPHY SRL | 597K | 1 | -83.1K | #207.542 |
| FOOD&EVENT SERVICES SRL | 589K | 1 | 6.8K | #209.258 |
| WALL STREET �U�UMAN S.R.L. | 583K | 1 | 23.8K | #210.253 |
| CIMA GREEN S.R.L. | 636K | 1 | 149K | #200.096 |
| GRIZZLY FOOD SRL | 571K | 1 | 25.3K | #212.917 |
| DARO COM SRL | 645K | 1 | 179K | #198.487 |
| JOHN CATERING TEAM S.R.L. | 554K | 1 | 27K | #216.614 |
| COMTUR SRL | 679K | 1 | 232K | #192.725 |
| GEMINI FOOD S.R.L. | 538K | 1 | 224K | #220.074 |
| LATAKIA SYR S.R.L. | 537K | 1 | 77.1K | #220.382 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CRYS & COCO CAFE S.R.L.(you) | BAR PHILOSOPHY SRL | FOOD&EVENT SERVICES SRL | WALL STREET �U�UMAN S.R.L. | CIMA GREEN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 605K | 597K | 589K | 583K | 636K |
| Profit | 83.6K | -83.1K | 6.8K | 23.8K | 149K |
| Margin | 13,8% | -13,9% | 1,2% | 4,1% | 23,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CRYS & COCO CAFE S.R.L.”.