CROM INSTAL S.R.L.
Revenue
65K
2024
Profit
4.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
7,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CROM INSTAL S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 65K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.634 la cifra de afaceri, #20.109 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CROM INSTAL S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 65K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.634 la cifra de afaceri, #20.109 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LYLY BATIMENT CONCEPT SRL | 65.2K | 1 | Construcții |
| ECO TIPS S.R.L. | 64.6K | 1 | Construcții |
| EVI DOM INSTAL S.R.L. | 64.4K | 1 | Construcții |
| RDM ROINSTAL IMPEX SERV S.R.L. | 66.1K | 1 | Construcții |
| PCA TOP CONSTRUCT S.R.L. | 63.8K | 1 | Construcții |
| VICTORIATHERM INSTAL S.R.L. | 63.8K | 1 | Construcții |
| PREMIUM HOUSE MXD S.R.L. | 63.8K | 1 | Construcții |
| COSINSTAL SCHITU GOLESTI S.R.L. | 63.1K | 1 | Construcții |
| PDM SMART WORK S.R.L. | 67.1K | 1 | Construcții |
| A.B.M. MONTAJ 2019 S.R.L. | 67.2K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.0%
- CA / angajat
- 65K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 65K
- Profit net
- 4.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 65K | 4.6K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CROM INSTAL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CROM INSTAL S.R.L.(current)
- Revenue
- 65K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #541.504
- LYLY BATIMENT CONCEPT SRL
- Revenue
- 65.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.1K
- Rank RO
- #541.242
- ECO TIPS S.R.L.
- Revenue
- 64.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.9K
- Rank RO
- #542.209
- EVI DOM INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 64.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 53.3K
- Rank RO
- #542.465
- RDM ROINSTAL IMPEX SERV S.R.L.
- Revenue
- 66.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.9K
- Rank RO
- #539.691
- PCA TOP CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 63.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #543.501
- VICTORIATHERM INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 63.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #543.501
- PREMIUM HOUSE MXD S.R.L.
- Revenue
- 63.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.5K
- Rank RO
- #543.524
- COSINSTAL SCHITU GOLESTI S.R.L.
- Revenue
- 63.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.3K
- Rank RO
- #544.701
- PDM SMART WORK S.R.L.
- Revenue
- 67.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #538.084
- A.B.M. MONTAJ 2019 S.R.L.
- Revenue
- 67.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.3K
- Rank RO
- #537.875
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CROM INSTAL S.R.L.(current) | 65K | 1 | 4.6K | #541.504 |
| LYLY BATIMENT CONCEPT SRL | 65.2K | 1 | -24.1K | #541.242 |
| ECO TIPS S.R.L. | 64.6K | 1 | -30.9K | #542.209 |
| EVI DOM INSTAL S.R.L. | 64.4K | 1 | 53.3K | #542.465 |
| RDM ROINSTAL IMPEX SERV S.R.L. | 66.1K | 1 | 6.9K | #539.691 |
| PCA TOP CONSTRUCT S.R.L. | 63.8K | 1 | 1.9K | #543.501 |
| VICTORIATHERM INSTAL S.R.L. | 63.8K | 1 | 3.7K | #543.501 |
| PREMIUM HOUSE MXD S.R.L. | 63.8K | 1 | 6.5K | #543.524 |
| COSINSTAL SCHITU GOLESTI S.R.L. | 63.1K | 1 | -7.3K | #544.701 |
| PDM SMART WORK S.R.L. | 67.1K | 1 | 2.5K | #538.084 |
| A.B.M. MONTAJ 2019 S.R.L. | 67.2K | 1 | -23.3K | #537.875 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CROM INSTAL S.R.L.(you) | LYLY BATIMENT CONCEPT SRL | ECO TIPS S.R.L. | EVI DOM INSTAL S.R.L. | RDM ROINSTAL IMPEX SERV S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 65K | 65.2K | 64.6K | 64.4K | 66.1K |
| Profit | 4.6K | -24.1K | -30.9K | 53.3K | 6.9K |
| Margin | 7,0% | -37,0% | -47,8% | 82,6% | 10,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CROM INSTAL S.R.L.”.