CRISTAL ANVELOPE S.R.L.
Revenue
16.9K
2024
Profit
-15.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
-89,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CRISTAL ANVELOPE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 16.9K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.363 la cifra de afaceri, #24.514 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CRISTAL ANVELOPE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 16.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -89.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.363 la cifra de afaceri, #24.514 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -24.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CATA-DINU SERVICE S.R.L. | 16.8K | 1 | Comerț en-gros |
| GAN GARAGE DETAILING S.R.L. | 17.1K | 1 | Comerț en-gros |
| NANOTESTER S.R.L. | 16.6K | 1 | Comerț en-gros |
| SS MASTER TUNING S.R.L. | 17.3K | 1 | Comerț en-gros |
| SERVICE MIHAITA KRO S.R.L. | 16.6K | 1 | Comerț en-gros |
| V�RLAN EXPORT PARAGUAY S.R.L. | 16.5K | 1 | Comerț en-gros |
| AMP CARS S.R.L. | 15.6K | 1 | Comerț en-gros |
| RIZOTO WASH S.R.L. | 18.5K | 1 | Comerț en-gros |
| SOMAT DANUBIUS S.R.L. | 15.2K | 1 | Comerț en-gros |
| DANCOS IMPEX S.R.L. | 15.1K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -89.1%
- CA / angajat
- 16.9K
- Scor risc (0–100)
- 95
- Percentil piață (CA)
- Top 71%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 16.9K
- Profit net
- -15.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 16.9K | -15.1K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CRISTAL ANVELOPE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CRISTAL ANVELOPE S.R.L.(current)
- Revenue
- 16.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.1K
- Rank RO
- #640.954
- CATA-DINU SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #641.244
- GAN GARAGE DETAILING S.R.L.
- Revenue
- 17.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -771 lei
- Rank RO
- #640.447
- NANOTESTER S.R.L.
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.5K
- Rank RO
- #641.865
- SS MASTER TUNING S.R.L.
- Revenue
- 17.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.4K
- Rank RO
- #640.092
- SERVICE MIHAITA KRO S.R.L.
- Revenue
- 16.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.7K
- Rank RO
- #641.954
- V�RLAN EXPORT PARAGUAY S.R.L.
- Revenue
- 16.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 176 lei
- Rank RO
- #642.227
- AMP CARS S.R.L.
- Revenue
- 15.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #644.975
- RIZOTO WASH S.R.L.
- Revenue
- 18.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #636.535
- SOMAT DANUBIUS S.R.L.
- Revenue
- 15.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.9K
- Rank RO
- #645.904
- DANCOS IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 15.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #646.186
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CRISTAL ANVELOPE S.R.L.(current) | 16.9K | 1 | -15.1K | #640.954 |
| CATA-DINU SERVICE S.R.L. | 16.8K | 1 | 2.6K | #641.244 |
| GAN GARAGE DETAILING S.R.L. | 17.1K | 1 | -771 lei | #640.447 |
| NANOTESTER S.R.L. | 16.6K | 1 | -52.5K | #641.865 |
| SS MASTER TUNING S.R.L. | 17.3K | 1 | -1.4K | #640.092 |
| SERVICE MIHAITA KRO S.R.L. | 16.6K | 1 | 9.7K | #641.954 |
| V�RLAN EXPORT PARAGUAY S.R.L. | 16.5K | 1 | 176 lei | #642.227 |
| AMP CARS S.R.L. | 15.6K | 1 | 1.3K | #644.975 |
| RIZOTO WASH S.R.L. | 18.5K | 1 | 3K | #636.535 |
| SOMAT DANUBIUS S.R.L. | 15.2K | 1 | -14.9K | #645.904 |
| DANCOS IMPEX S.R.L. | 15.1K | 1 | -5.5K | #646.186 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CRISTAL ANVELOPE S.R.L.(you) | CATA-DINU SERVICE S.R.L. | GAN GARAGE DETAILING S.R.L. | NANOTESTER S.R.L. | SS MASTER TUNING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 16.9K | 16.8K | 17.1K | 16.6K | 17.3K |
| Profit | -15.1K | 2.6K | -771 lei | -52.5K | -1.4K |
| Margin | -89,1% | 15,1% | -4,5% | -315,4% | -8,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CRISTAL ANVELOPE S.R.L.”.