CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
74.8K
2024
Profit
-72.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
-97,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 74.8K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #32.270 la cifra de afaceri, #50.150 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 74.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -97.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #32.270 la cifra de afaceri, #50.150 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -9.9× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TERMOTENC CONSTRUCT S.R.L. | 74.4K | 2 | Construcții |
| TIM & NEL CONSTRUCT SRL | 76.4K | 2 | Construcții |
| TAMBEAIA S.R.L. | 76.7K | 2 | Construcții |
| KANTOR DINAMICCONSTRUCT SRL-D | 70.7K | 2 | Construcții |
| TRANSILVANIA MAT SRL | 79.9K | 2 | Construcții |
| AUTHENTIC BEAUTY S.R.L. | 82K | 2 | Construcții |
| HER�EG PROCONSTRUCT S.R.L. | 82.1K | 2 | Construcții |
| HINCON PROJECTS S.R.L. | 82.5K | 2 | Construcții |
| DRALCRISE GROUP CONSTRUCT SRL | 67.5K | 2 | Construcții |
| NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L. | 67.2K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -97.1%
- CA / angajat
- 37.4K
- Scor risc (0–100)
- 99
- Percentil piață (CA)
- Top 58%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 74.8K
- Profit net
- -72.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 74.8K | -72.6K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 74.8K
- Employees
- 2
- Profit
- -72.6K
- Rank RO
- #525.960
- TERMOTENC CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 74.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -219K
- Rank RO
- #526.578
- TIM & NEL CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 76.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -86.7K
- Rank RO
- #523.602
- TAMBEAIA S.R.L.
- Revenue
- 76.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -16.9K
- Rank RO
- #523.088
- KANTOR DINAMICCONSTRUCT SRL-D
- Revenue
- 70.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -38.9K
- Rank RO
- #532.318
- TRANSILVANIA MAT SRL
- Revenue
- 79.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -116K
- Rank RO
- #518.500
- AUTHENTIC BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 82K
- Employees
- 2
- Profit
- -56K
- Rank RO
- #515.349
- HER�EG PROCONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 82.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -27.3K
- Rank RO
- #515.174
- HINCON PROJECTS S.R.L.
- Revenue
- 82.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -37.1K
- Rank RO
- #514.566
- DRALCRISE GROUP CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 67.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -17.6K
- Rank RO
- #537.389
- NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 67.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -523 lei
- Rank RO
- #537.885
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L.(current) | 74.8K | 2 | -72.6K | #525.960 |
| TERMOTENC CONSTRUCT S.R.L. | 74.4K | 2 | -219K | #526.578 |
| TIM & NEL CONSTRUCT SRL | 76.4K | 2 | -86.7K | #523.602 |
| TAMBEAIA S.R.L. | 76.7K | 2 | -16.9K | #523.088 |
| KANTOR DINAMICCONSTRUCT SRL-D | 70.7K | 2 | -38.9K | #532.318 |
| TRANSILVANIA MAT SRL | 79.9K | 2 | -116K | #518.500 |
| AUTHENTIC BEAUTY S.R.L. | 82K | 2 | -56K | #515.349 |
| HER�EG PROCONSTRUCT S.R.L. | 82.1K | 2 | -27.3K | #515.174 |
| HINCON PROJECTS S.R.L. | 82.5K | 2 | -37.1K | #514.566 |
| DRALCRISE GROUP CONSTRUCT SRL | 67.5K | 2 | -17.6K | #537.389 |
| NEMES LGA CONSTRUCT S.R.L. | 67.2K | 2 | -523 lei | #537.885 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L.(you) | TERMOTENC CONSTRUCT S.R.L. | TIM & NEL CONSTRUCT SRL | TAMBEAIA S.R.L. | KANTOR DINAMICCONSTRUCT SRL-D |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 74.8K | 74.4K | 76.4K | 76.7K | 70.7K |
| Profit | -72.6K | -219K | -86.7K | -16.9K | -38.9K |
| Margin | -97,1% | -294,3% | -113,6% | -22,1% | -55,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CRISMEG PRO CONSTRUCT S.R.L.”.