CRISMALIN IMPEX SRL
Revenue
126K
2024
Profit
55.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
43,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CRISMALIN IMPEX SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 126K lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #3.202 la cifra de afaceri, #1.247 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 43.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CRISMALIN IMPEX SRL este o companie micro din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 126K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 43.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #3.202 la cifra de afaceri, #1.247 la profit, #2.488 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 66.4× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TAMPLARIE WONDERFUL S.R.L. | 128K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| GULIA T IMPEX SRL | 124K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| STEROD AMBIENT SRL | 123K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| DORANDO PLAST SRL | 114K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| TDR PROBUILDING QUALITY S.R.L. | 114K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| MOC TECH S.R.L. | 111K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| FERESTRE DIN POVESTE S.R.L. | 144K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| OBIECTE LEMN ARTIZANALE S.R.L. | 126K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| ANDUCLAUDIU SMART S.R.L. | 126K | 1 | Lemn și produse din lemn |
| COSMETIC-TIM S.R.L. | 127K | 1 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 43.8%
- CA / angajat
- 126K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 51%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 126K
- Profit net
- 55.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 126K | 55.4K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CRISMALIN IMPEX SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CRISMALIN IMPEX SRL(current)
- Revenue
- 126K
- Employees
- 1
- Profit
- 55.4K
- Rank RO
- #458.318
- TAMPLARIE WONDERFUL S.R.L.
- Revenue
- 128K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.9K
- Rank RO
- #456.506
- GULIA T IMPEX SRL
- Revenue
- 124K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.8K
- Rank RO
- #461.226
- STEROD AMBIENT SRL
- Revenue
- 123K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #462.200
- DORANDO PLAST SRL
- Revenue
- 114K
- Employees
- 1
- Profit
- -214K
- Rank RO
- #472.918
- TDR PROBUILDING QUALITY S.R.L.
- Revenue
- 114K
- Employees
- 1
- Profit
- -53.6K
- Rank RO
- #472.928
- MOC TECH S.R.L.
- Revenue
- 111K
- Employees
- 1
- Profit
- -24.6K
- Rank RO
- #475.854
- FERESTRE DIN POVESTE S.R.L.
- Revenue
- 144K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.1K
- Rank RO
- #439.507
- OBIECTE LEMN ARTIZANALE S.R.L.
- Revenue
- 126K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.2K
- Rank RO
- #458.403
- ANDUCLAUDIU SMART S.R.L.
- Revenue
- 126K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.9K
- Rank RO
- #458.484
- COSMETIC-TIM S.R.L.
- Revenue
- 127K
- Employees
- 1
- Profit
- -100K
- Rank RO
- #458.068
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CRISMALIN IMPEX SRL(current) | 126K | 1 | 55.4K | #458.318 |
| TAMPLARIE WONDERFUL S.R.L. | 128K | 1 | 12.9K | #456.506 |
| GULIA T IMPEX SRL | 124K | 1 | -13.8K | #461.226 |
| STEROD AMBIENT SRL | 123K | 1 | -4.6K | #462.200 |
| DORANDO PLAST SRL | 114K | 1 | -214K | #472.918 |
| TDR PROBUILDING QUALITY S.R.L. | 114K | 1 | -53.6K | #472.928 |
| MOC TECH S.R.L. | 111K | 1 | -24.6K | #475.854 |
| FERESTRE DIN POVESTE S.R.L. | 144K | 1 | 12.1K | #439.507 |
| OBIECTE LEMN ARTIZANALE S.R.L. | 126K | 1 | 36.2K | #458.403 |
| ANDUCLAUDIU SMART S.R.L. | 126K | 1 | 16.9K | #458.484 |
| COSMETIC-TIM S.R.L. | 127K | 1 | -100K | #458.068 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CRISMALIN IMPEX SRL(you) | TAMPLARIE WONDERFUL S.R.L. | GULIA T IMPEX SRL | STEROD AMBIENT SRL | DORANDO PLAST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 126K | 128K | 124K | 123K | 114K |
| Profit | 55.4K | 12.9K | -13.8K | -4.6K | -214K |
| Margin | 43,8% | 10,1% | -11,2% | -3,8% | -188,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CRISMALIN IMPEX SRL”.