Competitori și alternative la CRIS & NICU LEGFRUCT SRL
Companii similare cu CRIS & NICU LEGFRUCT SRL în România: aceeași industrie (CAEN 46), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CRIS & NICU LEGFRUCT SRL | 3.9M | 688K | 5 | #56.468 | #10.240 |
| 4 SEASONS QUALITY S.R.L. | 3.8M | 156K | 5 | #57.550 | #10.391 |
| MURFATLAR ROMANIA SA | 3.7M | -10.4M | 5 | #58.022 | #10.448 |
| OZEL STEEL PROFIL DISTRIBUTION SRL | 4.2M | 436K | 5 | #53.365 | #9.811 |
| BLACKSTEER SRL | 4.2M | 354K | 5 | #52.829 | #9.727 |
| PRO FERO SYSTEMS SRL | 3.5M | 347K | 5 | #60.776 | #10.785 |
| B B ECOCHIM ADVENCE GRUP SRL | 3.5M | 794 lei | 5 | #61.499 | #10.866 |
| EXPERT AMBIENT DECOR S.R.L. | 3.4M | -353K | 5 | #62.325 | #10.966 |
| VGS PACK & PRINT S.R.L. | 3.9M | 811K | 5 | #56.490 | #10.244 |
| KADIS COMMUNICATION SRL | 3.9M | 27.9K | 5 | #56.426 | #10.234 |
| ACO PLUVIAM SRL | 3.9M | -70.1K | 5 | #56.519 | #10.247 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 46, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu CRIS & NICU LEGFRUCT SRL.
- 4 SEASONS QUALITY S.R.L. · CONSTANTA · 3.8M · Rank #57.550
- MURFATLAR ROMANIA SA · CONSTANTA · 3.7M · Rank #58.022
- OZEL STEEL PROFIL DISTRIBUTION SRL · CONSTANTA · 4.2M · Rank #53.365
- BLACKSTEER SRL · CONSTANTA · 4.2M · Rank #52.829
- PRO FERO SYSTEMS SRL · CONSTANTA · 3.5M · Rank #60.776
- B B ECOCHIM ADVENCE GRUP SRL · CONSTANTA · 3.5M · Rank #61.499
- EXPERT AMBIENT DECOR S.R.L. · CONSTANTA · 3.4M · Rank #62.325
- VGS PACK & PRINT S.R.L. · ARGES · 3.9M · Rank #56.490
- KADIS COMMUNICATION SRL · BUCURESTI · 3.9M · Rank #56.426
- ACO PLUVIAM SRL · CLUJ · 3.9M · Rank #56.519